Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Mote
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 28.4.2021

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Výměna vzduchového filtru a svíček

Ahoj až bude kousek času tak to sem dám i s fotkama možná by to někoho zajímalo je to trošku jiný než u staršího modelu.. hlavně jak sundat plasty atd..

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.08.2016
    Uskutečněno: 22.08.2016
  • Bidýlko pro navigaci a mobil

Ahoj lidi, co bych vám pověděl o bidýlku pro GPS bo mobil.. Je to samo-homo-domo výroba, a za tuto práci patří velký dík mému kamarádovi.. Ivo tímto tě zdravím jestli to někdy budeš číst =) v podstatě je to ohlá trubka

• Ukazatel zařazenýho kvaltu

Ahoj lidi, jelikož je tahle věc od Kawasaki v originálu moc drahá a prej špatně ukazuje (nemám odzkoušeno) a navíc není na úplně vhodným místě tz. hodně dole, tak jsem si to udělal jako obvykle po svéme a koupil od GIpro

• Vyhřívané gripy

Ahoj tak, jsem v zimě namontoval teplo na ruce.. aneb vyhřívané rukojeti. Jsou od firmy Oxford a jsou to sporty, kvůli délce rukojeti. Hřejou pěkně jen na plyn se dávaly trošku divoce a zafungovalo gumové kladivo jinak b

• Padací rám trubkový

Ahoj všichni, je sobota svítí krásně Slunko, venku sucho tak se divím, že nejezdím, ale pak kouknu na teploměr a ono je 0 C. Tak sem se rozhodl podělit se s váma po roce co mám padací rám od RDmota o zážitky, protože kdy

Vloženo: 06.02.2016
    Uskutečněno: 06.02.2016
  • Blatník zadního kola

Ahoj Tak jsem tenhle víkend nainstaloval zadní blatník od KAPPA viz fotky.. Zatím není odzkoušenej ale vypadá to že všude dostatečně doléhá tam kde má tak by měl zabránít vodě stříkat na výfuk a motor bordel. Takže přilé

Vloženo: 01.02.2016
    Uskutečněno: 01.02.2016
  • Alu kufry 37 l od SW motechu

Ahoj tak pro zvědavce a ne jen pro ně alo komukoli to pomůže dát odpovědi na nějakou otázku sem se rozhodl napsat malej report o kufrech a hlavně o rámu od SW-motechu. Kdo už někdy tyhle kufry a rámy měl tak můžu říct že

Vloženo: 08.12.2015
    Uskutečněno: 08.12.2015
  • Nová guma Dunlop Sportsmart II

koupená nová guma - stejná, uvidíme co vydrží protože ta z fabriky šla do kytek velice rychle 6tkm, najeto po celé ploše gumy. Další info a důkaz místo slibů =) Ahoj lidi tak jsem měl možnost pořádně otestovat Spor

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.12.2015
    Uskutečněno: 08.12.2015
  • Rolna, Ochraná osa přední kolo

Rolnička je dobrá věc, jednak chrání kyvku a jednak na ní zvednete motorku jedna báseň při servisu, takže každýmu doporučuju, stojí pár kaček mám jí od RDmota stejně jako osu předního kola... což taky doporučuju a přidáv

• 12V zásuvka + 2xUSB

Tak tady tuhle věc (materiál v kompletu) jsem koupil z e-bay za 36 korun z číny i s poštovným a redukcí na USB.. je to stejnej materiál i dobrá kvalita, u nás za 250-500 kč.. to je hnus velebnosti. Po dvou týdnech od obj

• Hand guards origo Kw

Handguardy.. co o nich napsat za info a zkušenosti, aby to bylo výstižné. Na netu se pohybuje řada handguardů v rozlišných tvarech a barvách s výstuhou alu i bez ale já chtěl s hliníkovou výstuhou nejen pro to že mám z n