BMW R 850 GS (2000)

Vlastník BenyBMW
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 11.9.2015

Barva jak kdyby byla stříklá jen v plniči ale mně se to líbí

První dojmy - Motorku jsem pořídil aniž bych na větší motorce někdy seděl!!Na fichtlu v šestnácti a pak rovnou větší a o trochu těžší stroj a jsem naprosto spokojenej :-) Projel jsem se na ní raději až po zaplacení a to mně donutilo vrátit se tak trochu k učení a začít dělat papíry aby nebyl nějakej průser.Takže nejdřív motorka a pak papíry..

Proč jsem si vybral tento stroj?Spíš tento stroj si vybral mně.Mamaky přítel jezdí na BMWr1100GS tak jsem se občas zmínil že mít řidičák tak by mi to asi taky bavilo a jednoho dne telefon že kamarád přivezl na prodej motorku za slušný peníze,sice v ne moc dobrém stavu ale všechno jde udělat..Motorku jsem koupil a trochu se ponořil do cestování na motorkách a začal pořizovat vybavení.Nemam zatím moc nacestováno ale budu doufat že kilometry budou jen přibývat.V roce 2013 Krušné hory, 2014 Itálie,2015 Slovensko ..Zatím nejlepší poježdění Krušné hory a Rakouské Alpy při cestě do Itálie. Ukončim to tim že Gso nemá rádo dalnice

philipsun
philipsun napsal 27.09.15 v 22:46 10b.

krasny stroj gratuluji

BenyBMW
BenyBMW napsal 14.09.15 v 15:42

mardock- Jízda bude asi totožná jako na 1100 jen tam asi bude znát trochu ten rozdíl 7KW..koukal jsem že jsi toho dost procestoval,,

mardock
mardock napsal 11.09.15 v 21:16 10b.

HMM 850 GS je celkem raritní i když není rozdíl od 1100. Zajímala by mě jaká je jízda. Ať to jezdí

wsbk
wsbk napsal 11.09.15 v 11:16 10b.