Honda NSR 125R (2000)

Vlastník Majkl1080
Vloženo 1.9.2015
Aktualizováno 1.9.2015

Pěkná, Rychlá, lehce ovladatelná...

Yamaha TDR 125: důvod neuveden

První dojmy - Na motorku jsem si zvykl až tak po týdnu šlo to docela rychle před tím jsem měl enduro ,takže to pro mě byla velká změna a první dojem na ní byl nečekaný vypadá větší na živo než na fotkách je v celku dlouhá a nízká.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji to především začátečníkům kteří chtějí živou motorku která nějak vypadá.

Doplňky na motorce - Nový laděný výfuk, brašna na nádrž, nové pneu Continental

Když jsem si ji koupil tak nešla nastartovat borec co mi to prodával jí startoval tím ,že to tlačil přes rychlost a to se mi moc nelíbilo říkal mi že jediný důvod proč to nestartuje je baterka ,ale mě se ten zvuk moc nezdál dále tam ještě měl také menší chyby např. chybělo plexisklo (to bohužel nikde nemůžu sehnat) a měl ještě trošku popraskané plasty ,ale to jsi už pomaličku spravuji a dokupuji. Je to moje první motorka na cestu první jsem měl Enduro Rieju byla to čína ,ale byl jsem sní naprosto spokojen nikdy mě nikde nenechala a ani jsem tam nemusel nic extrémního opravovat ,tuhle motorku jsem měl 1 rok po roce jsem si udělal papíry na A1. Pak jsem toužil mít silniční motorku a líbila se mi NSR tak jsem čekal na internetu dokud tam nebude nějaká se solidní cenou a pěkná na vzhled i motorově tak po 3týdnech čekání jsem našel mám jí jen krátkou chvíli, ale jsem maximálně spokojen a asi bych neměnil za žádnou 125.