Ducati Multistrada 1000 (2004)

Vlastník Dominica
Vloženo 1.9.2015
Aktualizováno 30.7.2017

Nikdy jsem o ní nepřemýšlela, ale štěstí tomu chtělo a ted´ jí jezdím a je prostě skvělá :). Rachtající italka :)

První dojmy - Měla jsem nejdříve obavy, ale hned po pár desítek km jsme si sedly. Je pohodlná, na mojí výšku 178 cm naprosto ideální. Ze začátku jsem trochu bojovala s její váhou, ale myslím, že i to už pomalu ladíme. Zatím si zvykáme, začaly jsme spolu až v srpnu 2015, ale je to úžasná motorka, skvělé svezení, člověk může i popustit trochu vášně a motorku "to baví" :). Zatím jediný problém vidím s ukazatelem hladiny nádrže, to trochu zlobí. Natankujete plnou nádrž, vyjedete a ukazatel ukáže pouze půlku nádrže, během jízdy se to srovná a během 10 minut zase spadne.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, karbonový kryt řetězu

Zkušenosti zatím jen dobré, skvělé :). Sice by se tam nějaké drobnosti našly, ale vše se dá vyřešit. Jediné co mě zlobí je právě ten ukazatel hladiny paliva, ale jinak je vše v pohodě. Jízdní vlastnosti super, měla jsem nejdřív srach z důvodu jiného posezu, než jsem byla zvyklá z S2R. Tady sedíte hodně vzpřímeně, ruce poměrně vysoko, ale hned po několika km jsem si zvykla a je to čím dál lepší :). Zatím se sbližujeme. Čeká jí nové obutí, nyní tam jsou gumy scorpion, teď zkusím dát continental conti motion - jezdím pouze na silnici, tak uvidím, jak jí budou sedět. Nikdy bych tuto motorku neškatulkovala jako nějakého cesťaka, vnímám jí úplně jinak. Ano, posez je příjemný na delší cesty, ale je to spíš takový funbike ;). Jde krásně do zatáček, zatím mi neudělala žádnou záludnost. Krásně drží stopu. Zatím nás nikdy nechytl déšť, ale věřím, že i to by dala a já bych měla i pohodlíčko, které by zajistil vysoký štít a tvar nádrže, kdy máte nohy docela chráněné + vyhřívané rukojeti :). Prostě pecka :).

Konečně zase můžu napsat nové zkušenosti s tímhle strojem. Poprvé jsem v životě zkusila jet na "okruh", zatím sice jen malý a to ve Vysokém Mýtě, ale myslím, že na začátek super. Multina se chovala skvěle, měla jsem docela strach, opravdu jsem nikdy před tím nevysedávala a nevěřila jsem si, že bych to uměla, ale šlo to úplně samo. Multina seděla skvěle, gumy se krásně zahřály a mohlo se lítat. Sice jsem byla nejpomalejší jezdec, ale užívala jsem si to. Popravdě takový autobus tam byl jen jeden :). Jediný problém, který samozřejmě mohl být způsobený mým nedostatečným vysedáváním, bylo drhnutí stupaček a bot v zatáčkách, překážel i hlavní stojan, který tam je dodatečně montovaný. Jinak celé Mýto jsem jezdila na převody 1,2 max 3 na rovinkách. Motorka šla krásně "přehazovat" z jedné strany na druhou, vysedávala jsem si už před zatáčkou. Prostě ta holka drží jak přibitá :), takže pokud někdo přemýšlí i nad tím, že by s touhle motorkou zkusil i tohle, nebojte se toho. Mám v plánu, pokud to vše dobře půjde, zkusit i velký okruh.

MaraSeby
MaraSeby napsal 26.11.20 v 13:52 10b.

33.petr
33.petr napsal 07.08.20 v 20:35 10b.

Tož fšecka čest,sedlat tudle divočinu...

Robinsson
Robinsson napsal 15.06.17 v 14:20 10b.

Slušnej stroj, pěkné fotky. U mě za deset

Brukev
Brukev napsal 14.12.16 v 07:03

Pardon melo tam byt ...

Brukev
Brukev napsal 13.12.16 v 23:48 10b.

Parádní kombinace