Kawasaki W 800 (2013)

Vlastník paulyrsv
Vloženo 31.8.2015
Aktualizováno 26.9.2019

Moje vysněná motorka. Čekal jsem, že si ji pořídím tak za 10-15 let. Když se naskytla možnost mít ji teď , tak jsem neodolal. Sny se mají plnit.

První dojmy - O proti rsv?ku je to úplně jiný svět, ale to jsem očekával. Dřív bych si nepomyslel že jezdit 80-90 km/hod po okrskách mě bude tak bavit.

Doplňky na motorce - Zadní tlumiče Ohlins

Věděl jsem, že si W800 jednou koupím, ale nečekal jsem, že se mi to podaří tak brzo. Mám z ní neskutečnou radost. Nejvysněnější barva byla special edition 2012 ( černá se zlatýma kolama ) byl jsem se i na jednu podívat, kde mě ale divné zvuky linoucí se z motoru odradily od koupě.
Teď něco k mojí motorce.
Je to W800 special edition 2013. Koupil jsem ji od chlapíka z Humpolce, který ji koupil novou u Halbicha a který za dva roky co motorku měl najel 3700 km.
Na motorce jsou vyměněné zadní tlumiče za Ohlinsy ( originály jsem dostal k moto ) nemůžu porovnat změnu, ale určitě dobře vypadají. Jako bonus jsem dostal limitovanou edici hodinek Kawasaki W800 ( vyrobeno bylo pro celý svět 999 kusů na těch mojich je číslo 16 ). Těžko se popisují pocity z jízdy, to musí člověk zažít. Celou dobu se usmívám do helmy, jak mě jízda baví. Na RSVčku mě to přestalo bavit několik roků zpět. tak jsem šťastný , že mě ježdění zase naplňuje a to stačí jezdit 80-90 Km/hod po zapadlých silnicích. Mám ji sice týden ale kdekoliv zastavím vždycky se najde někdo kdo se zastaví a pochválí ji.

mira592
mira592 napsal 19.01.18 v 11:19

za mě 10b.

veteiks
veteiks napsal 24.04.16 v 14:42 10b.

krasnej stroj

mstejska
mstejska napsal 19.04.16 v 12:02 9b.

Klasika

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.04.16 v 11:13 10b.

Mooooc pěkná klasika
10b

Pumposz
Pumposz napsal 16.11.15 v 21:46 10b.

Zhmotněná dokonalost. Až slzička závisti ukápla ;)