Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník LidskejČerv
Vloženo 30.8.2015
Aktualizováno 23.5.2020

Splnil jsem si svůj sen... Tahle motorka má jen jednu (ne)výhodu, je silně návyková.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Triumph Street Triple: důvod neuveden

První dojmy - Velký respekt k týhle černý krásce, neskutečná hravost a kultivovanost třiválcového motoru.

Doplňky na motorce - Pancéřované hadice, upravený podsedlák, miniblinkry od Taloša. Jináč laděné výfuky BOSS, hydrografika na krytu pastorku, krytu řetězu, a zadního blatníku. Normálně to nedělám ale můžu toho kluka 100% doporučit a je fakt levnej a rychlej oproti firmám ve zbytku čr (http://www.hydrografika-denydesign.cz)/

Po čtyřech letech musím říct, že jsem s motocyklem více než spokojenej, je to hravej stroj se spotřebou pod šest litrů, kde nemusím každých 150 metrů řadit a můžu si tak užívat svoji jízdu i s přitelkyní, kterou v tomhle případě necítím, jen teda musim říct, že na nějaké velké cestovaní ve dvou to není... Podařili se mi ukořistit laděné výfuky Boss za směšnou cenu, jinak bych nechal origoš, ale zkrátka se k té černé výborně hodí a chtěl sem zaplnit podsedlovku a to se mi povedlo, zvuk nadhernej ale když člověk nechce být slyšet, tak to jen lehce probublá a vynikne tak zvuk tříválce, za kterým se každý otočí. V roce 2016 jsem využil služeb hydrografiky v Tišnově a nechal jsem si upravit pár dílů na motorce viz galerie, jinak co se týče údržby, motorka je takřka bezúdržbová, necitím žádné vibrace a ani nedostatky.

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 01.09.15 v 20:28 10b.

Nemám co dodat, výborná motorka