Yamaha NMAX 125 (2015)

Nádherná,na 125 silná a hlavně moje

Motorka koupena od Yamaha Lipník n.B

Honda PCX 125: důvod neuveden

První dojmy - Hned jsme si sedli,pěkný výkon,super brzdy

Motorku bych doporučil pro - moto je nejvhodnější pro fajnšmekry :-)

Tak původně jsem chtěl PCX,je levnější,má ho hromada lidí,má dobré recenze,ale zas nemá ABS,je slabší a ty kola nic moc,hlavně ty gumy od výroby(svině klouzavý).Jediný co tam nemám je 12 voltová zásuvka(kterou si stejně zapojím) a výstražné světla které všichni používáme tak jednou do roka.Idling stop asi nemá cenu zmiňovat,šetří palivo jen ve městě,kdežto u mé Yamahy neustále v režimu WMTC, 45,7 km/litr.Rám Yamahy a PCX je nesrovnatelný,viz parametry.Takže radši připlatit,jezdit svižněji a mít pěkný skůtr

matti
matti napsal 01.03.16 v 14:33 10b.

Pěkný stroj! Měl jsem starší i novější model Honda pcx.Spokojenost byla,ale dnes bych v té cenové relaci volil určitě taky nmax.Připadá mě takový dospělejší než Pcx.Skvělý kompromis pro člověka který nechce dávat víc než 100tisíc za maxíka.Ale když jsem Pcx kupoval tak ještě Nmax nebyl a majesty mě neoslovilo.At slouží!!

viskas
viskas napsal 27.02.16 v 19:21

drexem: s hadřikem už chodím teď a leštím aspoň ty dvě přilby co mám doma a co se týče přítelkyně žádnou nemám,jsem totiž už 22 let ženatý tak jinak než na prvním místě nic neočekávám a nějakou jízdu určitě dáme

Maartecz
Maartecz napsal 27.02.16 v 10:13

uz at je leto!!

drexem
drexem napsal 27.02.16 v 09:40

viskas: budeš překvapený jak to jede,já ho kupoval 28.srpna 2015 a mám tam najeto 4300kmPrvní týden ti to nedá a budeš kolem něho pořád chodit s hadříkem a začne se ti o něm zdát a budeš na něho myslet každých pět minut a pak zjistíš že si u tebe prohodili místo s přítelkyní a ON je ten kdo je na prvním místě.Pak už to bude znamenat že jsi náš,tak vítej mezi Nmaxákama a hlavně někdy napiš a někam zajedeme,jezdím kousek od tebe za bráchou,který si ho v létě taky bude kupovat v černé,tak by to mohlo vypadat pěkně barevně

Maartecz
Maartecz napsal 23.02.16 v 15:51 10b.

Dobra volba,koukam ze jsi z Bohumina tak to muzem pak pojezdit