Yamaha XJR 1300 (2008)

Vlastník KARTIN
Vloženo 28.8.2015
Aktualizováno 9.9.2019

Pořád klasický motocykl,který nikdy nezestárne.

Suzuki GSX 1400: Nepovedlo se mi sehnat ve 100% stavu dle mých představ.(minimum km a nepadlou)

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky,po pár minutách a kilometrech jsem se na ní cítil jako doma.Výkon motoru není nějak ohromujicí ,ale dostačujicí.Podvozkově mě příjemně překvapila.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro všechny,komu se líbí.Věřím, že kdybych měl 170cm a 60kg, tak by mohl být problém s došlápnutím,manipulaci a vláním za řidítky.

Doplňky na motorce - Doplňky:Laděný výfuk, tankruksak GIVI,držák kufru s kufrem,mřížka chladiče,štítek,padací protector, led blinkry, pancerove hadice, a prouzky na rafkach.

Po prodeji GSX1200 ,jsem měl jasno ,zase nahače.Chtěl jsem GSX 1400 (tuhle lokomotivu vlastni BRÁŠULIN.)Bohužel jsem nenarazil na pěkný kousek,tak jsem se rozhodl pro XJR 1300. 30km od domova se objevila v inzerci a bylo jasno ,pro mě skoro nový motocykl s minimálním nájezdem a se vstřikováním.
XJR je profláklý motocykl, tak nevím ,co k němu moc psát.S moji figurou NEJAPONCE 186cm a 115kg ke mě pasuje a uveze mě.Jízda je velmi příjemná,překvapilo mě, jak to jde pěkně do zatáček a dobrě se ovladá.

MOTTOR
MOTTOR napsal 28.10.19 v 17:48 9b.

Moooc pěkná,prosim tě, mám dotaz, nemáš problém s tim výfukem??Ja tam dal vyfuk sc-project ale zlobi mě volnoběh a strili do vyfuku,tak budu muset asi koupit power commandera,docetl jsem se ze origo řídící jednotka nejde poladit.Tobe to funguje v pohode??

Psisko
Psisko napsal 29.07.16 v 14:25 10b.

Supr je to zbarvení motocyklu,hodně km bez nehod

Clint
Clint napsal 16.05.16 v 08:59 10b.

No co jiného, než XJR. Vždyť už se nic pořádného nedělá

VFR1200X
VFR1200X napsal 07.12.15 v 18:27 10b.

Krásná barevná kombinace, jako nová

žižala.
žižala. napsal 29.08.15 v 11:10 10b.

Parádní strojovna.