Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník StiefTomas
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 22.7.2016

Prostě zelená žabka :) Láska na první pohled. Na svoje roky super mašina. Prodana a vymenena zpet za srdcovou suzuki gsxr 1000K4. At slouzi dalsimu majiteli stejne tak dobre jako me.

První dojmy - Jede opravdu brutálně, výbornej podovozek, po doplnění páncéřek výborné brzdy, skvělá ovladatelnost, výborná i na delší cesty. Nádherná barva. Prostě to byla láska na první pohled :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo už má něco odježděno

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Akrapovič, pancéřové hadice, padáky, rolny, dynojet kit, led diodové zadní světlo, nerez držák SPZ

Tento stroj jsem koupil od známého, který měnil za jiný model. Motorku znám již nějaký pátek, takže jsem nekupoval žádného zajíce v pytli. Vždy se mi tenhle model líbil. Dle mého názoru je hezčí než ZX10. Jízda na ní je opravdu výborná. Jde nádherně za plynem, táhne lineárně už od volnoběhu, ale v 8.000ot. je to jako náraz lokomotivy do zad. Podovzek na svoje roky naprosto brilantní, brzdy také. Dá se s ní i nádherně cestovat. Poměrně pohodlná. Poruchy na motorce žádné. Naprosto bzporuchová mašina. Úložný prostor super. A navíc, pokud člověk jel na dálku a držel se rozumných rychlostí, spotřeba nestoupla přes 5,5L. Motorce nejvíc vyhovuje klikatá silnice :) na rovinkách se trochu nudí :)

bartaklev
bartaklev napsal 08.12.15 v 10:31 10b.

Závist - taky jsem se rozhodoval mezi gsx-r, nebo Ninjou, jen starší model s jednou erbovitou parabolou...cena prakticky stejná (rozdíl litru), tak přišla další volba - roky: Ninja 96' x GSX-R 99' a pak ještě vzdálenost: Ninja- Kalamáry Vary x Sůza- Prágl, no a já jsem z Práglu...co vyhrálo??? Každopádně tenhle Tvůj kousek opět za 10 bodov... ;)

Milinex
Milinex napsal 02.09.15 v 06:06 10b.

moc pěkná

Ninjista
Ninjista napsal 22.08.15 v 17:50 10b.