Honda XR 600 (1992)

Vlastník ElCuebro
Vloženo 17.8.2015
Aktualizováno 9.9.2015

Nádherná, silná mašina. Nekompromisní výkon, zvuk, pocit z jízdy. No prostě paráda

První dojmy - Silný stroj, vysoká průjezdnost. Nádherné svezení. Když mi bylo 18, měl jsem čz 513 250ccm. Od té doby jsem byl bez motorky, takže po 18ti letech splněný sen :D !! Postupem času bych jí chtěl osadit originálními díly plasty, blinkry atd..

Jsem menší postavy (né-li malé) takže z ní nedosáhnu na zem. Vypiloval jsem techniku a skáču na ní normálně jako Vinetou na koně. Jezdím pole louky lán, občas les. Relaxačně především. Možná budu i časem snižovat, uvidíme. Rozhodoval jsem se i pro 250ccm, 400. Na tuto motorku jsem se jel podivat abych si mohl říct: Šestikilo né, je to na mě silný a moc těžký, vysoký. No ale láska na první pohled a je doma. Zajímavé bylo první setkání s prodejcem. Povídám mu: Zkuste to prosím Vás nejdříve opatrně položit na zem a já to zkusím zvednout, ať se kdyžtak zbytečně nezdržujeme :D. No a zvednul jsem

Barney
Barney napsal 19.08.15 v 10:50 10b.

To položení před koupí je dobrý Pěkné klasické enduro!

ElCuebro
ElCuebro napsal 19.08.15 v 07:37

Díky díky, motorově vypadá že je na tom dobře. Nikde nic necvrdliká, nezvoní. Tak snad bude sloužit dlouho

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 18.08.15 v 21:56 10b.

Vypadá pěkně, tak at stejne i tak slouží, sou to dobrý stroje :)

mates3
mates3 napsal 18.08.15 v 19:06 10b.

super stroj a ještě lepší recenze