Yamaha XV 125 Virago (1999)

Vlastník dasnel
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 31.12.2015

Jsem s ní spokojen někdy se něco pokazí ale to k tomu prostě patří taky už má 16 roku. Byla to láská na první pohled :D

Yamaha XVS 125 DragStar: Nešla sehnat když už jsem nějakou našel chtěli za nu balík

První dojmy - Trošku vysoko řidítka mi přidou ale je to o zviku nebo si je seřídím. Jízda ve 2 žadnej problém. Ale padla mi hned do oka je to prostě boží moto uvažoval jsem kromě tohoto ještě o dragsteru ale ten stál skoro 2x tolik co virágo a nakonec jsem rád že jsem takto vybral.

Motorku bych doporučil pro - Ideál pro začatečníky co mají radí choppery ! :)

Doplňky na motorce - Zadní opěrka spolujezdce, brašny, rolka , třásně,Truhla

Vybrál jsem si virago kvulí toho že se mi líbí choppery a dá se naní ujet v pohodě větší vzdálenost.

Najeto mám zatím + - 200km mám ji chviličku ale zatím spokojenost až na sytič a blinkry ale to se opraví :) Zatím jsem na ní koupil rolku, brašny , třásně a koukám po nějaké fajné truhle a zadním podblatníku který absolutně nemohu sehnat. Spotřebu má kolem těch 4l dobře jezdím s ní hlavně po vesnicích atd... Motorově je naprosto v pořádku akorát elektriku na tom nemá moc dobře :(

Pořidíl jsem truhlu dozadu a zvažuji přelakování do černého matu.

žižala.
žižala. napsal 19.08.15 v 18:56 10b.

Supr čopřík.

SonyLee
SonyLee napsal 16.08.15 v 19:27 10b.

Moc pěkná "malá Dračice" tož spousty pohodovejch kiláků přeju

dasnel
dasnel napsal 16.08.15 v 19:08

No já to zháněl kolem července minulého roku to byl asi hlavní probém jelikož jich nebyl dostatek no pod 50 tisíc v okruhu 200km ode mě :) Ale nevadí s viragem zatím spokojenost až na menší chybičky

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.08.15 v 19:05 10b.

Parádní Virážka ale temné fota,chtělo by to upravit a co je balík za Dragouše ? Měl jsem ho a prodal bez problému,vlastně s problémama bo v jeden den pět kupců.