Kawasaki ZX-6R Ninja (2011)

Vlastník sh3pi
Vloženo 12.8.2015
Aktualizováno 14.7.2017

paráda, spokojenost, mám co jsem chtěl, netradiční modrá ninja, ve skutečnosti ještě hezčí, než na fotce

Kawasaki Ninja 300: asi bych ji hned dalsi sezonu prodaval
Kawasaki ER 6F: asi bych ji hned dalsi sezonu prodaval
Ducati 848: dukatka bude az bude vic zkusenosti
Triumph Daytona 675: je to krasavice, ale nakonec jsem potkal ninju

První dojmy - super!

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo má už aspoň něco naježděno na něčem silnějším. Když máte ale všech pět pohromadě, tak na ní můžete skočit hned po 125 nebo 50tce jako já :)

Proč jste si vybral tento stroj?
Chtěl jsem silnici dokud jsem "mladej" a můžu si bezostyšně zablbnout. Chtěl jsem ať to jede ale přecházet z padičky na litra je myslím už zbytečně moc a myslím, že šestka má výkonu až až. Z šestek je nejhezči (jeste s Daytonou) a mně se moje věci musí líbit.

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat... Je lehká, takže jde vše s tím spojené zlehka a samo. Brzdy brzdí dostatečně silně. Pro spolujezdce to moc není ale po městě to stačí. Prostor max lékarnička a kousek nářadího. Když někam jedu, beru batoh na záda. Spotřebu u moto neřeším. Poruchy žádné ale to je taky tím, že jsem ji koupil v podstatě novou a servis nic extrémního.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...
Silnice, zákruty a ohnoutky a okruh samozřejmě. Na rozbitejch okreskách je to občas hroznej porod.

Dá se s moto i dobře cestovat?
Ujel jsem zatím nejvíc asi 300km z Prahy na moravu po okreskách na jeden zátah a druhý den zpět a dá se to. Ale samozřejmě to není GS takže se ozve, zadek, kolena apod. ale stačí chvíli oddech na benzině a jede se dál.

bpun
bpun napsal 03.07.16 v 22:46 10b.

Parádní kousek a ta barva ji sedne líp než tradiční zelená.