Honda PCX 125 (2015)

Vlastník Triny
Vloženo 10.8.2015
Aktualizováno 2.11.2018

Motorku chceš, skútr potřebuješ.

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - Spokojenost veliká. Jsou to profíci. Asi pijí fofolu.

Yamaha NMAX: Důvodů bylo hodně. Vyzkoušel jsem je obě. PCX vyhrála. To ale neznamená, že je Yamaha špatná, není ale pro mně.

První dojmy - Ve čtvrtek 13.8.2015 ji dovezu. Už se těším nejen já , ale i synek. První dojmy? Už jsem si vybral. Druhé dojmy - už je doma, paráda. Kluk na tom lítá po zahradě a já najíždím km na první garančku. Vnučka se už taky vezla.

Motorku bych doporučil pro - všechny, někdo skútrem začíná, jiný končí.

Doplňky na motorce - Plexi Givi

Skútr mi chyběl a kluk ( to je ten co sedí na ČZ), bude příští rok dělat řidičák. Potřebuji něco na lítání do práce, po městě a hlavně po vesnici. Běžný nákup do toho taky narvu až tam dám nějaký kufr. Rozhodně ale můžu terorizovat synka s různými pracemi které nemám rád ( sběr shnilých jablek na zahradě, sekání trávy apod.), aby si mohl zajezdit a abych mu jí pak, možná, až udělá řidičák a bude pomáhat a bude hodný přenechal, opravuji půjčoval.
První zkušenosti jsou natolik fajn, že se divím, že jsem si skútr koupil až teď. Jel jsem nejvíc 92 km a pěkně z toho bolela pr..., na cestování to není, ale je to ukrutná zábava.
Druhé zkušenosti jsou ještě lepší. Nejdelší vzdálenost na jeden zátah 140 km. Moje prd.. je na tom o dost lépe. Je to pravděpodobně tím, že jsem už asi trochu proseděl sedlo. Každou další jízdou je to lepší.
1.9.2015 mám najeto 900 km, takže se chystám na první garančku. Vše funguje jak má. Ve městě zapínám start stop a funguje bezchybně. U svého auta start stop zásadně vypínám.

Jo a podívejte se na stránky Moravamoto s.r.o., kurňa, to bude ŤUNING!!!.

Rok 2016 - kufr Givi
ROK 2016 - Psal jsem, že to není na cestování. No dneska jsem ujel 550 km na akci Přestavlky 500 v sedle, za 10 hod 21 min. V tom bylo 30 min na jídlo a 15 min na kafe. A pak, že to nejde.

2018 1200 km v Alpách. I passo Stelvio. Jde všechno.

Rebel245
Rebel245 napsal 09.10.18 v 07:23 10b.

Se skutrem to mam stejne

Myschan
Myschan napsal 13.08.15 v 12:21 10b.

Pekne receno. Gratuluji

Karel.IV
Karel.IV napsal 11.08.15 v 14:14 10b.

Cha a já, že jsem despota ! Taková volovina ! Tak ať vám slouží oběma.

Triton
Triton napsal 10.08.15 v 22:21 10b.

Gratuluji ke skútru, ať ti slouží - klukovi kup raději nějaký kabriolet ať může nahánět spolužačky.