Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník Jirkasvmz
Vloženo 9.8.2015
Aktualizováno 9.8.2015

GSX je pořádná klasická motorka. Je to přesně typ motorek, kreté se vyráběli v dobách, kdy jsem začínal jezdit a ke kterým jsem vzhlížel a vzhlížím dodnes.

Yamaha XJR 1300: XJR je menší a má pět rychlostí
Honda CB 1300: je to vodník
BMW R 1200 R: Byla na limitech mých finančních možností. Navíc když jsem na ní seděl připadal jsem si nepřirozeně.

První dojmy - Před samotnou koupí jsem asi jako každý dlouze pročítal zkušenosti ostatních majitelů. Všichni se schodují na obrovské síle a tak jsem k ní přistupoval s obrovským respektem. Ale ihned po rozjetí při zkušební jízdě jsem byl překvapen. Motorka je velice čitelná a nástup výkonu je hladký a plynulý. Tak že mi sedla už od první chvíle.

Hledal jsem motorku pro delší vyjížďky, příležitostné cestování, se schopností svižnější jízdy. Se svým výběrem jsem maximálně spokojen. Při výletech není problém 400 km za den. Delší trasu jsem zatím nezkoušel, ale věřím že ani to nebude problém. Zároveň není problém razantně přidat plyn a nechat se katapultovat do rychlostí daleko za všemi povolenými hranicemi. Je to neskutečný pocit.

koupena při 38 000 km (květen 2015)

ve 40 000 (červenec 2015)
výměna svíček za iridiové
výměna vzduchového filtru
výměna oleje
návštěva servisu (kontrola ventilových vůlí a seřízení škrtících klapek)
výměna zadní pneumatiky Michelin Pilot Road 2

Čadil
Čadil napsal 16.04.18 v 20:12 10b.

krasavice

Morrys
Morrys napsal 04.10.15 v 11:40 10b.

Dobrá volba. . .ta bílá ji sluší

Raptík
Raptík napsal 22.08.15 v 15:26 10b.

Krásnej svalovec. Také pro ní mám slabost. Třebas se jí někdy v budoucnu dočkám.

M.a.r.w
M.a.r.w napsal 20.08.15 v 21:27 10b.

Malý autobus

Jeff
Jeff napsal 10.08.15 v 12:04 10b.

Pěkný stroj a zajímavá barevná kombinace. 10B