MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Zak4
Vloženo 3.8.2015
Aktualizováno 3.8.2015

Lehká motorka s přijatelným výkonem, dobrými jízdními vlastnostmi a brzdami. Chtěla trochu doladit, tedy přestavět stupačky a pačky, aby mi padly do ruky a vypálit výfuk.

Motorka koupena od pan D

MZ TS 250/1: Byla na mě moc drahá

První dojmy - Jako "starého jawaře" mě chvíli trápilo opačné řazení, po seřízení pák a stupaček padla do ruky jako ulitá. Výkon přijatelný, s větrem v zádech fantastický. Točí se to jak plynová turbina, spotřeba přijatelná. Jízdu ve dvou jsem nezkoušel. Nemůžu říci, že bych byl něčím překvapen.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že nejlépe tento typ motocyklu vyhovuje starším řidičům, kteří si nemyslí, že se s tím dá "lítat".

Doplňky na motorce - nejsou,

Tuto lehkou MZ jsem si vybral pro dva důvody - prvním byla cena a druhým zkušenosti s MZ 125 TS, které jsou kladné. Jsem již starý "vypelichaný kocour" a jezdil jsem na všem možném, i na trakaři a potřeboval jsem lehký stroj s přijatelným výkonem. Výkon stačí na obyčejné ježdění, síla je úměrná obsahu, podvozek a brzdy jsou velmi dobré. Ovladatelnost velmi dobrá. Se spolujezdcem nejezdím a tak nemám v tomto ohledu zkušeností. Úložný prostor je prakticy nulový, je třeba vozit tankvak (nádržbágl). Spotřeba se drží v normě. Poruchy prozatím nebyly, běžný servis si dělám sám. Je to motorka na silnici (ale né na dálnici) a ježdění po městě. Cestovat se dá vcelku dobře, ale musí se mít ten tankvak na věci. Celkově spokojenost

Krabath73
Krabath73 napsal 05.08.15 v 07:05 10b.

JP78
JP78 napsal 03.08.15 v 21:24 10b.

Pěkná motorka. At ti to jezdí!