Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník nippon
Vloženo 1.8.2015
Aktualizováno 1.8.2015

hezka pekna kvalitni jedna z veci na kterou jsem se pri vyberu treba dival bylo provedeni zadni kyvky

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - rezervoval jsem mesic dopredu pak vyzvedl vse ok

Yamaha MT-07: nedostupnost cekal jsem 6 mesicu
Ducati Monster 696: malo kusu a o trosku drazsi nema pal. mapy
Yamaha XJ6: hezka levna chtel jsem neco vic braaap

První dojmy - respekt pri povinne testovaci jizde jsem se poprve svezl na jine motorce nez byla moje cbr 125.no ale dal jsem to a pak zas a zas je to navykove hlavne zvuk v tunelu uuuf.jinak splnila vse co jsem od ni ocekaval, sednu jedu smeju se do helmy cistim si hlavu...

Motorku bych doporučil pro - dve motorky v jednom pohoda pres mesto, za mestem palba na sport. pro koho je? no je to srdcovka to asi vse...clovek si ji nekoupi nahodou.

Doplňky na motorce - zavazicka padaky Rutan

tak nemam moc s cim porovnavat tak to napisu jak jsem to videl ja.ze zacatku mi prisla motorka strasne velka a tezka ale ted uz si prijdu jak na kole, nechal jsem udelat nejakou udrzbu gumy M pilot pover 3 retez filtry svicky serizeni ventylu a dost to prospelo uz neni tak ucukana.kazdopadne motor je fajn ale je potreba se na jednicku prespojkovat pres 3000 otacek a uz se tam behem jizdy nepodivat pac pod tuhle hranici se mu fakt nechce.na rezim sport pod 3000 skrtnete o plyn a motorka sebou cukne dost drsne.zataci pekne neda to moc prace ji ani hazet ze strany na stranu kdyz je toho na ni moc trochu se v zatacce zavlni ale vic se nedeje, doufam ze ani dit nebude.chystam se na ni i cestovat a myslim si ze to nebude problem.i se spolujezdcem je to vpohode, teda kdyz to neni vas 100kg otec co na motorce nikdy nesedel tak to fakt nejde.