BMW F 800 ST (2007)

Vlastník miroy
Vloženo 28.7.2015
Aktualizováno 25.2.2018

Skvělá,unikátní.Dobře se řídí a do zatáček se pěkně pokládá.Vzhledově je dost zajímavá.

Suzuki GSX 650 F: Zůstal jsem u dvouválce,dlouho jsem váhal,ale tohle BMW je unikát.Doufám že mě nesklame.

První dojmy - Co se na tehle motorce líbí?Jako celek.Zajimavé,né příliš časté řešení pohonu ozubeným řemenem.Jízda je jak úsporná,klidná,tak i rychlá,ale když se vytočí přes těch 5000 otáček,je to super a návykové.Do ruky mi padla jako ulitá.

Motorku bych doporučil pro - Každému,kdo už na motorce jezdil.

Doplňky na motorce -

15.3.2015 - Jsem si udělal výlet,kde jsem si jel prohlédnout motorku.Hned jak jsem ji uviděl,domluvil jsem koupi. 18.3.2015 - Jsem usedl do vlaku a spátky jsem už fičel na motorce domů.Dálnice,okrsky,města,vcelku pohodlný a boží zážitek.Krom těch blinkrů.Na hondě to bylo řešeno úplně jinak,když jsem na dálnici chtěl předjíždět,tak jsem trapně zatroubil,pak jsem dal blinkr a už jsem fičel.Jinak pohodlná jízda.Domů jsem dojel za tmy,papírování se trochu zdrželo.Podleč nového se museli všechny papíry vyřídit hned na místě.Večerní teplota byla na nějakých 4 stupních,takže jsem se na motorce trochu protřepal.Ale už je doma.17.4.2015 - jsem přimontoval klín pod motor,(praktická věc),bez něj jsem měl celý motor i s olejovým filtrem zlískaný od bahna.A ještě jsem si nasadil krytky budíku aby bylo vidět i při pořádnem slunci co na nich je...

Borivas
Borivas napsal 06.02.18 v 19:05 10b.

Ahoj, díky za komentář u mého ST-čka. Snad se někde, někdy potkáme když jsme vlastně sousedi. Do Báwa jsem zamilovaný . Naprosto parádně se řídí. Je to skvělý stroj

BorisVTR
BorisVTR napsal 13.08.15 v 11:14 10b.

Krasny stroj. Preju hodne pohodovych km a davam 10b

elvis78
elvis78 napsal 29.07.15 v 03:07 10b.

Vítej v klubu