Moto Guzzi Breva 1100 (2006)

Vlastník Psychedellic
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 8.9.2017

Na den před prvním májem, do Českýho ráje

Vloženo: 02.05.2016, Uskutečněno: 02.05.2016, Stav tachometru: 57200 km, Zhlédnuto: 11x

Využili jsme nádherný počasí a volnej pátek a vyrazili na celodeňák...

Sychrov jsme jenom projeli a Trosky byly zavřený, takže z památek moc nebylo, ale guláš na zahrádce a posezení na sluníčku jenom v triku mně osobně přišlo stejně jako mnohem lepší zážitek

Asi pět kilometrů od Trosek jsme náhodou narazili na motomuzeum v Borku. Moc pěkně udělaný, docela dost exponátů, hlavně Jawy a Čízy. Stojí za návštěvu.
Motomuzeum Borek pod Troskami

Cestou domů jsem měl trochu pocit, že se půlka idiotů na silnici dohodla, že mě budou celou cestu něčím s.át, ale jinak skvělej výlet.

• Autorizovaný servis Moto Guzzi

Celou dobu, co mám Brevu, se chystám, že nechám pořešit problémy se starty za tepla, které způsobuje startovací relé, které když se ohřeje, ztrácí se v něm napětí. Objednal jsem se tedy do servisu, vyrazil a... po ces

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Učme se přežít 2016

V sobotu jsem se podruhé zúčastnil zadarmového kurzu Učme se přežít na okruhu v Sosnové. Bylo to zase super! (y) Většinu dne sice bylo vedro na chcípnutí a odpoledne zase přišla taková průtrž, že jsme úplně odpískal

Typ: Reportáž
    Vloženo: 01.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Minipád

Tak jsem to zase letos pokřtil :-$ Cestou z Prahy na Dubou mi to v Želízech za zatáčkou zakápl kamion, co jel přede mnou. Chrabře jsem skočil na brzdy a když už jsem začínal mít radost, že to bude dobrý, přebrzdil j

Typ: Havárie
    Vloženo: 01.07.2016