Yamaha FZR 600 (1990)

Vlastník May_Day1
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 15.7.2015

Stará bábinka s kovovým deltaboxem, oproti novým šestkám bude sice línější a zaostalejší, ale na naučení to stačí.

První dojmy - Každé pořizování ojetého motocyklu je jako koupě kinder vajíčka - nikdy nevíte, co vás čeká. Oproti jednohrnku se mi líbí plynulost motoru, dále si budu muset zvykat na jiný průběh výkonu a celkově na jiné ovládání.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil rozumnějším začátečníkům, sběratelům nebo fandům old school supersportů.

Doplňky na motorce - koncovka SLK, kapotaž z novějšího modelu

K motorce jsem přišel směnným obchodem za moji ex - Hondu XR600R.

Motorku jsem kupoval s tím, že je připravená na sezonu, avšak s několika mouchami. Předchozí majitel přetěsnil přední vidlice, vyměnil rozvoďák a řetězovou sadu. Mne však dále čeká výměna motoru, ultrazvuk a seřízení karburace a celkové přetvoření motorky k obrazu svému (nějaké detaily, vzhled, atp.).

Popravdě mám tyhle motorky dvě, jednu na papírech (RH 1990) a druhou s německým TP na náhradní díly (HE 1993) - hlavně kvůli motoru, kotoučům a dalším nákladnějším položkám.

Na motorce jsem zatím najel necelých 700km, takže si na ni zatím zvykám. Doposud jsem si však pouze stihl všimnout toho, že motorka (kvůli motoru) moc nejede a také mi vadí užší kola a jejich rozměry (papírově předek 110/70/r17 a zadek 130/70/r18). Až se víc vyjezdím a doladím všechny neduhy, tak nahodím více informací.

pezot309
pezot309 napsal 14.07.15 v 19:15 8b.

pěkná... ale přidej foto...