Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník Blanch10R
Vloženo 28.6.2015
Aktualizováno 31.12.2016

Láska na první pohled opravdu existuje :D Je to moje vymazlená krasavice :)
Sny se mají plnit :)

Kawasaki ZX-6R Ninja: ZX-10R vyhrála :D

První dojmy - Moje láska mi padla hned do ruky,velice rychle jsme si na sebe zvykly,zažily i pekelně horké chvilky ale to k tomu patří a neměnila bych. :) Je to můj černý dáblík :D

Podvozek je sice tvrdší, ale co asi tak čekat od supersportu? :D "Řidítka dost nízko,docela záhul na ruce,takže bych mohla občas cukrovat buchty :D ale to svezeníčko na to stojí :) " Je tvrdší, ale přesněji se s motorkou jede.
Motor se chová tak,že je dole hodný, kolem 6 tis. začne tahat a přes 9 tis otáček začíná to pravé peklo. :D
Horší to má spolujezdec,ikdyž jsem dost malé váhy,odskoušela jsem a já osobně teda dost " kloužu dolů " . :D Už jezdím jen sama takže to mám v paži :D
No...díky mojí postavě " XS dalo by se říct " :D jsme museli hodně snižovat ale teď už moje láska přímo na míru :)
Zažily jsme v začátcích dost horké chvilky v zatáčkách.Při pomalém vjezdu do zatáčky jsem měla pocit že padá ale nikdy tomu tak naštěstí nebylo :D Jsem fakt ráda za její menší hmotnost kvůli mojemu zrůstu. :D Ve vyžších rychlostech opravdu stačí " dát hlavu na-stranu " a Kawa se pokládá sama :)
Nikdy bych neměnila,ikdyž co není může být,ale zatím je pro mě Kawasaki ZX-10R jasná volba. :)

Blanch10R napsal 17.02.17 v 19:31

Díkes!

radveee
radveee napsal 09.02.17 v 10:13 10b.

Super stroj

Blanch10R napsal 30.06.16 v 20:11

Děkujeme Prozatím je pořád ve stavu " jako nová "

FiZzeR
FiZzeR napsal 21.06.16 v 11:33

No nene, ženská na desině? Slušný
Vypadá zachovale, držím hrsti ať to tak i zůstane

Blanch10R napsal 13.09.15 v 11:19

Děkuji