Honda VFR 800 (2002)

Vlastník kubco23
Vloženo 25.6.2015
Aktualizováno 12.7.2015

po Ducati s ktorou som bol spokojny prechod na neico cestovnejsie kvoli dovolenkam, na hentom to proste neslo ...

Honda CBR 1100XX Blackbird: Velky skok po ducatke ako vykonovo tak vahovo, tak radsej este medzipristavka pri vfr

První dojmy - Zatial spokojnost , po prvych 500km prvy defekt, tak sa tam nahodila nova sada dvojzmejsky Dunlop sportmax q. V zakrutach perfektne, vydrz hodnotit neviem. Na cestovanie to bude perfektne, akurat si treba zvyknut na iny posed - pri vfr vacsi tlak na zapastia ako pri ducatke.

Doplňky na motorce - Na motorke su laufy Arrow , zvuk prijemny , neni to ukricane ako uplne derave vyfuky takze sa na tom da cestvat bez ohucania, ale po zopnuti vtecu to je uz zaujimavejsie ;)

Po zopnuti vtec to naberie uplne ine obratky. do 7tisic kludne cestovanie, nad 7k to ozije a da sa na tom celkom slusne lietat. stabilna aj v zakrutach pri vyssich rychlostiach. Je tam jeden zadny kufor na drobnosti , a pri dlhsich cestach tam hodim textilne brasne . Chcelo by to origo kufre ale ta cena za nove ... :) Tak snad posluzi este dlho , teraz to ma nabehane volakych 36tisic. ( vsetko nasvedcuje tomu ze origo - ale ajtak je to podozrivo malo ) Dojazd mi vychadza pri plnej nadrzi nejakych 300km. Motorku som pokrstil asi tyzdne po kupe, preistotu na obidve strany v nulovej rychlosti, takze uvazujem o celolaku po sezone, to sa este uvidi.

Takze motorka vsetranna, mozem len doporucit - ci cestovanie ci ostrejsia jazda na okreskach

Update 12.7.2015

Po tyzdnovom vylete cez polsko cesko nemecko slovensko a najazdenych 2000km za 5dni.
Motorka bez nejakeho problemu , jediny slaby clanok boli bolavé ruky :)
Gumy drzali dobre aj v hustom dazdi , neutekalo to.
Na cestovanie pohoda, nabalit sa dalo na to. Akurat kusok pred domom zacala sa ozyvat retaz, takze ta pojde na vymenu tento tyzden.
V auguste je v plane chorvatsko na par dni, tak uz priblizne viem co od toho ocakavat, toto bol prvy taky dlhsi trip, a motorka splnila ocakavania
Pocasie velmi neprialo , prve dva dni 36,5 v tieni , dalsie dva dni 13stupnov a dazdivo. Posledny den ako vinko , 22stupnov slnko :) aspon prichod bol prijemny.
Po otvoreni kufru v garazi a vybalovani som ostal prkvapeny sam zo seba, lebo v nom boli len dve tricka a ostatne polske vodky a ceske piva zaujimave. Ostatne sa postupne a nenapadne presuvalo do valca na mieste spolujazdca :D

melda2
melda2 napsal 23.01.16 v 19:10 10b.

je moc pěkná ať slouží a hodně šťastných km

wsbk
wsbk napsal 26.06.15 v 12:59 10b.