Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník Ivoš83
Vloženo 15.6.2015
Aktualizováno 14.6.2019

Vloženo: 28.03.2017, Uskutečněno: 28.03.2017, Stav tachometru: 68700 km, Zhlédnuto: 9x

Tak jsem minulý týden usoudil, že už bych mohl konečně vyrazit na projížďku. Protože jsem byl na podzim línej a nechal ji chuděru jak byla po poslední jízdě tak mě čekalo docela dost práce. Nejdříve jsem vše odzkoušel a dobil baterii a přitom jsem zjistil, že přední brzda je nějaká volšová. Tak jsem myslel (víme co znamená myslet :) ), že to bude nějaká blbost. No po hlubším prozkoumání jsem zjistil, že ze 4 pístků obou třmenů chodí volně jen jeden :) . A tak jsem rozdělal třmeny byla to jen oxidace na kraji okolo manžet ,ale držela tak, že i 10 bar kompresoru mělo co dělat, abych je dostal ven, ale povedlo se. No tak jsem objednal teda nové manžety pístků a brzdové destičky včetně kapaliny i v zadní brzdě. A už to konečně chodí jak má + jsem vyměnil i olej a filtr proběhla nějaká ta hygiena a namazání řetězu. A tak jsem dnes konečně vyjel jen tak okolo komína a dobrý :) prvních 100km ja za mnou. Jen mě ještě čeká výměna zadní pneu, ale to musí počkat ještě měsíc.

• Výměna řetězovky

Ahoj, rozhodl jsem se udělat údržbu řetězu a při napínání koukám, že už jsem mimo rozsah na ryskách na kyvce. Tak jsem zajel do servisu ať to zkouknou, jestli mě nešálí zrak a nešálil. Kalibr propadl a to tak, že při b

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.08.2018
    Uskutečněno: 17.08.2018
  • Výměna předního blatníku

Tak konečně jsem se rozhoupal, sehnal a namontoval originál přední blatník místo toho krosového se kterým jsem to koupil. Z původně plánováné max. hodinky práce se z toho vyklubala operace na několik hodin. Protože jsem

Vloženo: 02.03.2018
    Uskutečněno: 02.03.2018
  • Výměna pneu

Tak dnes vyměněna zadní pneu. Původní metzeler tourance najeto na ní asi 7000km. Na asfalt supr, ale stačí vyjet na trávu a klouže jak sviňa. Teď jsem dal Mitas E-07. Tak jsem zvědav kolik vydrží

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.04.2017