renocar_unor

Kawasaki Z 1000 (2009)

Vlastník redy19
Vloženo 6.6.2015
Aktualizováno 1.4.2018

Kawasaki Z1000, r.v. 2009 do provozu 2010. Najeto 25000km. Původ ČR, nepadená, nestočená, krásná :)

Yamaha FZ1 N: důvod neuveden
Honda CB 1000R: Moc drahá a nelíbí se mi tak jako Zet :)
Aprilia Tuono 1000R: Na italskej dvouvál teprv přijde čas :)

První dojmy - První dojmy.. ani nevím :-D věděl jsem že už nechci supersport. Takže docela změna, jinej posez, rovny riditka, papirově větši váha která ale nejde vůbec poznat. Přijemně tvrdá, ale né zas moc, takže věřím, že se podíváme i někam dál za hranice.

Doplňky na motorce - Homologované laděné koncovky Leo Vince EVO 2 GPstyle, který maj neskutečně krásnej zvuk a rovna řidítka. Myslím že to akorat stači. :)

Kawu jsem si vybral protože se mi líbí ze všech nahaču které jsem vybíral nejvíc.
Ma přijemně naladěný motor s kterým se dá jet kochačka do 4000 ot. a každej den dojíždět do práce.
Ovšem když se veme za heft, tak se začnou dít věci. Zatim to nemužu moc posoudit,
než začnu pořádně jezdit, musím vyměnit gumy.
Přední je sjetá do Áčka a v pomalejších zatáčkách má tendenci zavírat řízeni.

Je to můj první naháč, oproti supersportu to je nebe a dudy, učím se skoro zase od nuly. :)
Brzdy konečně pořádně brzdí oproti gixxeru, ale žadny monoblocky od Bremba to nejsou. :)
Podvozek je o dost měkči, v zatáčkách se víc houpeme. Na tohle si budu muset zvyknout, nebo zkusit začít laborovat s nastavením.
Ovladatelnost na jedničku a věřím že jak přezuju na nové gumy Michelin Pilot Power 3, tak bude ještě lepši.

Uložný prostor pod sedlem řidiče je dostatečně velky, vozím v něm origo nářadí, lékárničku, zelenou kartu a tlumící homo vložky do výfuků, protože pokud pojedem někam dál 200km + zcela jistě mě z nich začně bolet hlava

Motorka se cítí nejlépe samozdřejmě na klikatých okreskách s pěkným asfaltem kterejch tady u nás moc nemame. :)

Věřím že se s ní bude dát i cestovat. V plánu jsou boční brašny od Lojzo a podívat se i dál než jen po Česku :)

redy19
redy19 napsal 23.06.15 v 11:15

Tak tak :) .. A taky snad brzo začne být hezky

Quick_T
Quick_T napsal 23.06.15 v 10:49 10b.

Snad brzo něco koupím ať dáme společnou projížďku --10b