renocar_unor

BMW R 1200 R (2013)

Vlastník Monsterius
Vloženo 2.6.2015
Aktualizováno 1.8.2015

Pro mě vzhledově přitažlivá a pohodová mašina.

Honda VFR 800X Crossrunner: Boxer mi připadal pohodlnější na cesty.

První dojmy - V sedle zatím jen jednou a cca 300 km. Delší dobu jsem nejezdil a tedy se zatím opět otrkavám. Každopádně brzdy..., jo ty se mi zamlouvají:)

Motorku bych doporučil pro - Tak nějak tak věřím, že pro mě:) Především mě nesvadí k rychlé jízdě a to oceňuji.

Doplňky na motorce - ACS, ABS, ESP, RDC, přídavná boční světla, zadní blatnik, reflexní pásky na kolech, plexi, sedačka, padák, laďák, vyhřívané rukojeti, držák origo kufrů, zrcátka

Při dnešní první jízdě zatím proběhlo jen vlažné seznamování. Nasměroval jsem to po dálnici z Prahy na Kolín a pak už okrskama směr na Jičín, kde jsem si trochu pojezdil po Českym ráji a hlavně jsem chtěl otestovat ESP na méně kvalitních silnicích.
Přílišné změny jsem nezanamenal, ale to bude nejspíš i tím, že jsem jel dost zvolna a dost tlumí i pohodlnější sedlo.
No uvidím, až nájezdím nějaké to numero a budu si moc dovolit ostřejší jízdu, pokud tedy budu mít nutkání za to vzít. Dnešní jízda max do 160, ale z 99% dálnice do 120 a okrsky do 90.
A tohle se mi právě na téhle moto líbí, nesvadí mě za to brát jako u mé dřívější moto CBR 950.
Možná ale už se projevil spíše věk. V 37 už na to koukám tak nějak s respektem a u každého lesa řeším kde asi může vyběhnout ta srnka nebo jiný živočich, který by mi mohl ten můj motorkářský návrat utnout hned v zárodku...
Nyní naplánovat delší jízdu, Alpy apod a budu o téhle motorce vědět více.

Zatím vše, jdu to naleštit...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 24.08.22 v 06:08 10b.

Krásný stroj. Jasných 10b

Nufinka
Nufinka napsal 13.08.17 v 10:08 10b.

Monsterius
Monsterius napsal 17.10.15 v 18:46

Kdepak, ale parkrát uz jsem také musel vyklepavat nohavice:))

kratop00
kratop00 napsal 04.10.15 v 02:52 10b.

To s tou srnkou jsi četl u mě? Nikdo není větší smolař jako já.

libac22
libac22 napsal 03.08.15 v 18:09 10b.

Dost GOOD brambora