Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník Bahys
Vloženo 25.5.2015
Aktualizováno 31.7.2021

Krásná, přesně podle mých přestav. Od předchozí FZ6 je daleko pohodlnější, vyšší, krásný posezeníčko a nefouká tak na ni.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad - Maximální spokojenost, velice solidní jednání. Po domluvě dovezli moto až domů cca 320 km. Osobně mne mrzí, že jsou až z Kladna, jinak bych určitě využíval jejich služby i v rámci servisování. Doporučuji.

Kawasaki Versys 650: Jednalo se o nový model 2015. Je pěkná, ale dal jsem na první dojem a ten byl u Kawy přece jen horší. Celkově pocitově menší a ten zvuk jako traktor. Cenově i drážší.

První dojmy - Jak už jsem uvedl výše, dal jsem na první dojem a ten byl prostě super. Na rozdíl od předchozí FZ6, je daleko klidnější a není tak citlivá na práci s plynem a spojkou. Možná je to ten rozdíl mezi čtyř a dvouválem. Prostě moc přívětivá motorka a ikdyž je papírově slabší, tak pro mě plně dostačující. Předchozí moto jsem výkonově ani nevyužil. V mém věku jsem spíše na kochání než na nějakou honičku.

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě mně, protože je krásná a taky všem uklidněným co chtějí moto na pohodu.

Doplňky na motorce - Kryty rukojetí, padací rám, kryt motoru a jako dárek od prodejce originální tankpad na nádrži.

Zatím najeto cca 200 km. Takže zkušeností minimum. Ještě stále si užívám toho blaženého pocitu z nového miláčka.

Raisto01
Raisto01 napsal 21.06.16 v 12:33

v xt verzi super

Clint
Clint napsal 25.04.16 v 17:24 10b.

Dávám deset, dneska jsem na ní seděl v obchodě a moc se mi líbí ;) Předchozí Strom nebyl hezkej, ale tohle je uplně jiná motorka. Těším se, že se na ní brzy svezu, bude předváděčka :)

Jojko
Jojko napsal 11.04.16 v 18:22 8b.

Tento ročník je povedený
Také mě zarazilo, že až z Kladna, když to máš kousek za kopcem.

DavM
DavM napsal 05.04.16 v 23:25 10b.

Krásná barva.

kawa...pavel
kawa...pavel napsal 08.12.15 v 10:57 10b.

Zdarec, co Tě vedlo k tomu to koupit až tak daleko??? Tady na Moravě máš v dosahu tak cca 80 km hned několik prodejců...jinak vypadá pěkně, tak ať slouží.