Ducati Scrambler (2015)

Vlastník Palomoto
Vloženo 24.5.2015
Aktualizováno 25.9.2018

tak zase zpátky u dvouválců Ducati

Ducati Hypermotard 800: nějak se mně ten novej úplně nelíbí

První dojmy - strašně lehký a obratný, a taky to nečekaně dobře jede :-)

Motorku bych doporučil pro - tohle těžko říct, ale asi pro toho kdo chce lehoučkýho a obratnýho dvouválce

Doplňky na motorce - enduro zubatý stupačky, štítek, držák SPZ, padací rám SW-motech, padací protektory do kol, stavitelné páčky, laďák, nosič zavazadel s koženou brašnou, podvozek Wilbers

Moooc se mně líbí a tak jsem to chtěl zkusit. Zatím jsem najel strašně málo, takže nebudu hodnotit
Takže najeto asi 650km v zajížděcím režimu, z toho 420km v jeden den a vypadá to dobře strašně se těším jak to pojede bez omezení
Aktuálně najeto cca 6300km a vše šlape a jede výborně
Blíží se konec druhé sezony a najeto cca 9000km a zatím baví víc a víc Nově osazen podvozek Wilbers a je to mnohem pohodlnější

Prodáno! Celkem jsem najezdil 16.500km. Lepší a hezčí motorku jsem neměl a těžko říct jestli ještě někdy bude, navíc to byla moje první nová motorka.
Loučil jsem se těžce, ale tak nějak mně už nedělala tu radost co první roky.

Varlam21
Varlam21 napsal 02.06.16 v 12:10 10b.

MONIKA2
MONIKA2 napsal 04.03.16 v 10:29 10b.

enduro verze je stejně nejhezčí

Palomoto
Palomoto napsal 13.12.15 v 10:07

Díky, výfuk budu řešit určitě. Nejpravděpodobněji se mně teď jeví ´´doutník´´ od Leovince. Taky uvažuju jestli omotat svody Pak bych asi rád vyměnil zrcátka za nějaký pěkný kulatý, třeba LSL Clubman a možná i nějaký menší pěkný kulatý blinkry. No a možná nějaká kožená brašnička na bok by taky sedla

Horác
Horác napsal 12.12.15 v 19:42 10b.

Paráda...
Urban se mi líbí nejvíc z celé řady. Budeš řešit výfuk? Já jsem momentálně ve stadiu šetření...

123Roman
123Roman napsal 28.08.15 v 23:06 9b.

tahle motorka je super...měl jsem BMW F 700Gs a nic moc..Tohle je prostě nej..Jen manuál je v nj a aj. Nemáte někdo českej návod??