renocar_unor

Beta RR Enduro 350 (2015)

Vlastník čejkyn.
Vloženo 24.5.2015
Aktualizováno 20.5.2018

Po dlouhých 15 měsících čekání jsem si domů přivezl novou Betu RR350 EFI. Tahle motorka mě zaujala už modelem ´14, každopádně MY15 s elektronickým vstřikováním je opravdu moc povedená.

Motorka koupena od FIRMA:Motopalič (Krhová)

První dojmy - Prozatím motorku zajíždím, ale ten potenciál je znát ihned. Betka jde krásně za plynem (EFI jednotka dělá své) a je výborně ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - To je čistě individuální věc.

Doplňky na motorce - Na Betku jsem nainstaloval tyto doplňky:
- hliníkový kryt pod motor komplet s boky od MX Twenty
- chrániče chladičů od ZAP
- sklopné páčky Flex od ZAP
- chrániče rukou od Acerbis
- odvzdušňovací ventilky od ZAP
- ventilek na hadičku nádrže od ZAP
- podkládací molitan do krytu motoru od ZAP
- černé elox šrouby a podložky haltru od ZAP
- černá elox řadící páka s červenou koncovkou od ZAP
- replika factory potah sedla od MotoSeat
- polepy ráfků, blatníků a kyvné vidlice

450ka mě vodila kam chtěla a 250ka byla v určitých situacích příliš slabá. Po těchto zkušenostech je pro mě 350ka zcela logická volba.

calimero
calimero napsal 16.01.18 v 07:08 10b.

zdravím, tak já se v Betě taky zhlídnul
prosím o radu, kde koupit doplňky na 350, teď jsem si přivezl 2016 a rád bych vyztužení chladičů a budu potřebovat i plech pod motor, mám tam totiž plastový dekl...
nechá se to koupit někde na netu,hledal jsem ale nic kloudnýho jsem neobjevil, nebo je lepší se obrátit přímo na moto Palič...
a ještě jeden dotaz co se týká tlumičů, dočetl jsem se, že originální pružiny jsou na váhu cca 75-80kg, já mám tak o 5-10kg víc s výstrojí, jak jste na tom vy s váhou a jak se vám ty tlumiče zdají?
díky moc za radu

nikod
nikod napsal 16.09.15 v 21:01 10b.

Jak byla pěkná, když byla nová..)) Já mám 430 RR a velká spokojenost také.. nyní 47Mth.. Co ty?

Stryko
Stryko napsal 24.05.15 v 16:49 10b.

Krásná!! Kdybych přestupoval ze silnice do terénu beru přesně toto taky, super volba 10b. Snad se poštěstí a jednou taky bude moje.