Kawasaki ZX-12R Ninja (2003)

Vlastník Baciszx9r
Vloženo 22.5.2015
Aktualizováno 5.3.2016

Malinko autobus s raketovým pohonem.

Motorka koupena od KAWAHAB (Lazce)

Kawasaki ZX-10R Ninja: ZX12R je větší rarita

První dojmy - Má tah jako kráááva.Prostě krása.Musím ji víc přemlouvat do zatáček,než ZX9R,ale to je asi o zvyku.Byla opečovávaná nad míru,tak to vyhrála.Naleštěná s přijatelnými kilometry.

Doplňky na motorce - Kufr Kappa 46l

Koupil jsem ji po 10 letech ježdění na ZX9R.Rozhodoval jsem se mezi touto a ZX10R.Ale ZX12R není tolik vidět,tak je vzácnější.Nejkrásnější je ten zátah.Prostě raketa.Nejsem nejvyššího vzrůstu,tak s ní stojím na špičkách.Nicméně při jízdě je mi to šumák.Nevím,jestli je dobrá na velký cestování,ale na slušný silnici je to poměrně pohodlná mašina.Jakmile příjde horší asfalt,tak to moc příjemný není.Ale člověk si zvykne i na smrt,proto mě tvrdší motorka nemůže rozhodit.

Tak po nějakým čase na ZX12R...Je na rozdíl od ZX9R taková neohrabaná,ale to je o zvyku.Určítě není nijak extrémně tvrdá,obzvlášť ve dvou je zadek celkem měkký.Cestovní spotřebu má 7 l,což není žádná hrůza.Při ostřejší jízdě to radši nekontroluju.Ale velký rozdíl to nebude.Pocitově mi příjde,jako by se jí nechtělo do otáček,néž sé tó tám výšplhá...Ale to už letí jako prase a dost to klame.Vzhledem k výkonu nedrží zadní kolo(očas).A motor je hodně hlučný,převodovka taky.Sedadlo řidiče je dost široké,což lidem menšího vzrůstu může dělat problém.Jediný co bych 12-ce vyčetl je humpolácké řazení a dost velký rázy do řetězu a pokud chcípne při rozjezdu,třeba v křižovatce,tak je peklo ji honemhonem nastartovat.Ale jinak jsem spokojen.Má originál vejfuk,ale žádnej laďák dávat nebudu.Má úžasnej zvuk.

Kali88
Kali88 napsal 16.01.22 v 22:36 10b.

Plnej počet jednak za výběr té nejlepší mašiny před ZX-10R a taky za ty dojmy a fotky

BadRX
BadRX napsal 15.12.15 v 13:36

Tu nemůžu nepochválit!!!

Bothrops
Bothrops napsal 23.08.15 v 12:15 10b.

gratuluju, mel jsem model 00 a ten tah nikdy nezapomenu lidi ji podcenuji,stara,tlusta.ale jak za to vezmeš,máš je v zrcatku. tato barevna kombi.je krásná

Zelinář
Zelinář napsal 23.05.15 v 13:12

Fajna, taky jsem ji jezdil. Je super mit pod prdeli vseho MOC!!!

lopata75
lopata75 napsal 22.05.15 v 22:25