renocar_unor

Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Welis
Vloženo 16.5.2015
Aktualizováno 9.6.2015

Pro motorku jsem jel do obce Luže kousek od Vysokého Mýta k prodejci coolmoto. Dnešní den (16.5.2015) jsem najel 200km vibrace motorky jsou proti 4V znatelnější ale ten zátah od spoda je prostě super.

Motorka koupena od FIRMA:coolmoto (Luže) - Prodejce působyl solidním dojmem nic netajil všechno pěkně na rovinu. Na motorce najeto 200km (16.5.2015) uvidíme dál.

Suzuki GSF 1200S Bandit: Nakonec jsem nanašel takovýho co by se mi líbil.
Honda VFR 800: Trochu jsem se bál ventilů u starších ročníků. Na novější model jsem neměl dost financí. Na motorce byl ale už znát proti TDM sportovnější pozes a manipulace na místě bylo o poznání težší.
BMW F 800 ST: Letošní sezonu malý výběr z novejších modelů 2008 + cena
Suzuki DL 650 V-Strom: Pěkná motorka s malím výkonem.

První dojmy - Na motorku si teprve zvykám ale brzdy jdou skvěle dávkovat, podvozek si poradí i s většími nerovnostmi. V nízkých otáčkách vibrace, ale je to dvouhrnek holt. Další info později.

Motorku bych doporučil pro - Moto je fajn jak na cesty tak na blbnutí kolem komína.

Doplňky na motorce - Na moto je instalovaný kufr od GIVI

TDM - Téměr Dokonalá Motorka - hned mě zaujalo to přední světlo prostě nádhera a pak už to nějak šlo chtěl jsem obsah kolem 1l trochu výkonu navíc proti GSX 600F a lepší posezení na výlety. Motorka se dá jet sportovně i cestovně nebo i trochu jako enduro takže i její univerzálnost se mi líbila. Pak jsem si řekl že je třeba zkusit něco noveho a to je přesně ten 2 válcový motor tah odspoda to je paráda. Spotřeba motorky dneska těžko říct ale +/- 5 litrů takže taky cajk. Víc dopíšu až něco najezdim.
Jen ještě motorce se nelíbí otáčky pod 2500-2800/min. :)

findejs1310
findejs1310 napsal 13.03.16 v 13:34

Koukam pekna sbirka
TDMko super za 10b

Welis
Welis napsal 19.02.16 v 18:37

Majo: Poslal sem ti zpravu a pro další zájemcem zde je odkaz na videjko na YT:

Majo1122
Majo1122 napsal 15.02.16 v 14:20

Cauko napíše mi prosím niekto podrobnejšie ako precvaknut ten drat alebo ucpat tu hadicku? Motorku mam asi mesiac a nemam skúsenosti .dik moc

Majo1122
Majo1122 napsal 15.02.16 v 14:04

magoss
magoss napsal 20.05.15 v 00:07

Teměř Dokonalá Motorka vypadá dobře ať slouží a dělá radost jak na okreskách tak i někde dál