Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník Boox
Vloženo 15.5.2015
Aktualizováno 24.3.2016

Velmi zachovalý stroj. Předchozí majitel se o ní bezvadně staral a nemohu na ní říct jedinou výtku. Hodně mě překvapilo v jakém je stavu jaká péče jí byla dána.

Motorka koupena od Tomas-TDM (Smečno)

Honda CBR 600F: I když tento stroj se opravdu líbí, tak pro mé účely ( cestování po Evropě ) se do pohodlí více hodí právě koupený stroj.

První dojmy - Máme spolu nezděno zatím jen cca 200km a musím říct že se mi na ní jezdí opravdu dobře. Jediné na co si člověk musí zvyknout je jiný a méně kultivovaný chod motoru oproti např. Hondě CBF 600. Stoj je pohodlný a myslím že i na delší cesty nebude problém, protože sedí se ve vzpřímené pozici.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele na delší vzdálenosti.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rokujeti, 3x kufry kappa, 2x tankvak, 2 x 12v zásuvka

Důvod k pořízení byl v celku jednoduchý. Dle mého je to ideální stroj pro delší cesty. konstrukce je ideální ne jen pro silnice, ale i horské cesty a je v supr stavu. Jediné co trochu vadí, ale přenesl jsem se přes to je spotřeba oleje - což je u tohoto motoru "normální". Více budu hodnotit jakmile stroj sám pořádně projedu a najedu alespoň 1000 km. Výbava i jízda při první projížďce se mi líbila doufám, že spolu odjezdíme pár 10tis km ...

Takže mám odjeto cca 2000 km v naprosté většině poklidné jízdy. Jízdní vlastnosti se mi dost zamlouvají.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.05.15 v 21:19

-Nio-
-Nio- napsal 22.05.15 v 18:38 10b.

"na rozježdění bude stačit" "zátak nastupuje 5-6tisíc ot." Ty jseš dobrej

kendy1
kendy1 napsal 22.05.15 v 14:19

Za ty peníze jsi nemohl vybrat lépe,taky ji mám a zatím spokojenos

Boox
Boox napsal 20.05.15 v 19:12

Díky moc ..

ganmiki
ganmiki napsal 20.05.15 v 10:57 10b.

Vítej.