Ducati Sport 1000 (2006)

Vlastník KubaLC8
Vloženo 14.5.2015
Aktualizováno 4.3.2018

Puvodne jsem chtel neco uplne jineho, tak 5 - 6x levnejsiho, na co bych se se svymi 194cm vesel.

Yamaha FZ6 Fazer S2: důvod neuveden
Suzuki GS 550: důvod neuveden
Moto Morini Corsaro 1200: důvod neuveden
Suzuki SV 1000: důvod neuveden
Cagiva Raptor 1000: důvod neuveden

První dojmy - Nejdriv prijel zvuk z termitu, pak chrasteni spojky, pak motorka :-) Konecne je doma, prvni vikend za nami, je to uplne neco jineho nez na cem jsem dosud jezdil, posez, ovladani, charakteristika motoru, brzdy. Zataci to, brzdi to, ale chce to svoje a je potreba na to davat bacha, predni kolo se rozkmita ani nevim jak rychle a podobne. Tak nejak se na to sice slozim, ale je jasne, ze na dlouhe vylety to fakt neni.

Doplňky na motorce - Termignony koncovky
Otevreny kryt spojky

Ukol byl dlouhodobe jasny, uz druhou-treti sezonu jsem chtel motorku ktera ma uplne opacne vlastnosti a zamereni nez soucasne KTM 950 SE-R kterou jsem mel jako jedinou motorku.
Takze nejakou blbuvzdornou silnici na ktere by se dalo s minimalni udrzbou jezdit daleko a rychle (rovne ), cenove jsem ovsem nechtel prekrocit hranici 50000kc! To se moc teda nepovedlo.

Zatim dojmy vice nez dobre! Jsem spokojen.

Vcera vylet na Jizni Moravu, celkem najeto cca 280km a budu se z toho lecit jeste dlouho, zada boli, prdel boli, kolena neohnu a protoze veskera vaha tela je na rukach tak jakakoliv cinnost bude par dni problem.

Zatim najeto cca 2000km, a porad to jede, na Itala dobry . Zkusenosti pouze pozitivni! porad me ta motorka bavi

Milanek13
Milanek13 napsal 13.01.16 v 12:55 10b.

Moc pěkné

Jindřej
Jindřej napsal 18.08.15 v 13:56 10b.

Koukám jsem ti to ještě neoznámkoval
No, zasloužil by sis houno ale budu hodnej, tak ať to duní.

Bundes
Bundes napsal 20.07.15 v 21:42 10b.

Skvost 10 b.

Taliján
Taliján napsal 29.05.15 v 21:33 10b.

pekne napsany

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 25.05.15 v 16:29 10b.

To je fakt nádherný a několikanásobní překročení limitu. Taky bych ji chtěl.
Takže budu radši držet a hubu a tiše závidět.