Detail inzerátu

Přilba Thunder Pro - Ducati

Inzerát přidán: 17.07.2017 v 07:10

Prodám pánskou integrální sportovně-turistickou přilbu. Super stav - 5x nošená.
Ručně vyráběná laminátová skořepina Super Complex Laminate Construction (SCLC) se středovou vrstvou ze speciálního skelného vlákna, které je o 40% pevnější než standardní skelné vlákno. Vyztužení spodního okraje přilby Hyper Ridge pro vyšší odolnost skořepiny, vyjímatelný a pratelný interiér z Eco-Pure® tkaniny, límec krku zvyšuje větrací efekt na spodní části přilby pro lepší odvod teplého vzduchu, lze snadno vyjmout pro mytí nebo výměnu.
Vyjímatelný a pratelný interiér, systém Facial Contour Systém (FCS) umožňuje snadnější nasazení přilby na hlavu.
Free Flow System (FFS) - vytváří proudění vzduchu pod helmu, snižuje hluk a turbulence a zároveň zlepšuje odvádění horkého vzduchu,3-polohový bradový větrák zlepšující přívod vzduchu, pomáhá při odmlžování hledí a nabízí čerstvý vzduch pro jezdce, dva ventilační otvory v plexi pro zvýšení proudění vzduchu.
Sluneční clonu je možné zvedat a spouštět jednoduchým pohybem ruky a lze zablokovat ve správné poloze, díky systému LRS (Lever Release System) je výměna plexi jednoduchá a bez použití nástrojů.
Emergency Release systém - nové lícnice, které lze v případě nouze vyjmout během vteřin, umožní snadnější sundání přilby
původní cena 22.693 Kč
Prodám za 10.000,- Kč

Informace o inzerátu
Cena: 10 000 Kč
Dobírka: 170 Kč
Typ: Prodej
Město: Jičín-Nové Město
Velikost: XL - 61-62cm
Telefon: 602123712
Vyrobeno: 2015
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.


Objednat reklamu
TOPlist