Detail inzerátu

Yamaha MT-09 Tracer

Inzerát přidán: 30.09.2017 v 02:08

Motocykl skladem!
Původní MT-09 byla "hračka". Teď jsme s konceptem ještě o krok dále s akčním modelem Tourer, který kombinuje původní agresvitu a charakter motocyklu na dlouhé vzdálenosti. Představujeme novou nekompromisní MT-09 Tracer.
Vybaven ostrým základem, velkou kapacitou palivové nádrže a nastavitelnou jezdeckou pozici je Tracer postaven, aby jste strávili celou cestu v pohodlí.
Ale přesto to není obyčejný Tourer, točivý moment třívácového motoru, kontrola trakce, lehký hliníkový podvozkem a high-tech brzdy s ABS, to je záruka jedinečného zážitku na cestách.
847cc, 3-válec, kapalinou chlazený, 4-motor ventilu
•Tracer specifický D-mode - volitelný provozní režim
•Y-CCT (Yamaha Chip Controlled Throttle)
•přepínatelný systém kontroly trakce (TCS)
•Tenký a lehký CF litý hliníkový rám
•Multifunkční přístrojový panel
•Aerodynamická kapotáž se dvěma LED světlomety
•3-polohové výškově nastavitelné čelní plexi
•Vzpřímená poloha, výškově nastavitelné sedadlo
•Velká kapacita palivové nádrže - 18 litrů
•Hlavní stojan a ABS součástí standardního vybavení
•Montážní body pro volitelné boční brašny
Kompaktní a lehký tříválcový motor o objemu 850 ccm
Srdcem modelu Tracer 900 je tříválcový motor o objemu 850 ccm, který dodává lineární točivý moment už od nízkých otáček a poskytuje velký výkon při vysokých otáčkách. Tento kompaktní a lehký motor vybavený kovanými písty a válci s posunutým uspořádáním je připraven vrátit vašim zážitkům na dvou kolech vášeň a emoce.
Pokročilé elektronické řízení
K dosažení požadovaného jízdního projevu za různých podmínek můžete vybrat některý ze tří provozních režimů systému D-MODE. Systém řízení trakce (TCS) s možností přepínání 3 režimů vám poskytne větší jistotu na kluzkém povrchu, systém ABS zabraňuje nežádoucímu zablokování kol při brzdění. A díky předem připravené kabeláži lze snadno instalovat volitelný systém rychlořazení.
Lehký rám z hliníku litého pod tlakem metodou CF
Jedním z klíčových prvků úspěchu modelu Tracer 900 je použití lehkého a kompaktního hliníkového rámu litého pod tlakem metodou CF, jehož vyvážená tuhost přispívá k hbitým jízdním vlastnostem a citlivému ovládání tohoto zástupce třídy Sport Tourer. Sami nebo ve dvou, po dálnici nebo po polní cestě – model Tracer je zárukou okamžitých a přesných reakcí na pokyny jezdce.
Aerodynamická sportovní kapotáž s LED světlomety
Pro vyšší pohodlí pro jezdce i spolujezdce je model Tracer 900 vybaven aerodynamickou kapotáží, která tomuto zástupci řady Sport Tourer dodává ostré rysy a agresivní vzhled. Prostřednictvím dvou LED světlometů a třístupňově nastavitelné přední části završuje tato aerodynamická kapotáž potenciál modelu Tracer pro dlouhé cesty.
Asistenční anti-hoppingová kluzná spojka (Aamp; S)
K hladšímu řazení směrem dolů při vjíždění do zatáček je nejnovější model vybaven asistenční anti-hoppingovou kluznou spojkou (Aamp; S). Asistenční kluzná spojka pomáhá eliminovat rázy přenášené na převodovku vznikající při řazení dolů a udržovat stabilitu podvozku k zajištění lepší ovladatelnosti.
Modelovaná velkokapacitní 18litrová palivová nádrž zajišťující dlouhý dojezd
Model Tracer 900 je vybaven palivovou nádrží s velkým objemem 18 litrů, která poskytuje odhadovaný dojezd přes 300 km na jedno natankování. Tvar nádrže s úzkou střední částí a prohlubněmi pro kolena zvyšuje jízdní komfort a podtrhuje moderní a agresivní vzhled tohoto stylového a všestranného sportovně cestovního motocyklu.
Asymetrická kyvná vidlice litá pod tlakem metodou CF
Model Tracer 900 je vybaven asymetrickou kyvnou vidlicí litou pod tlakem metodou CF, která poskytuje nízkou neodpruženou hmotnost zajišťující citlivé odpružení a pohodlnou jízdu pro jezdce i spolujezdce. Téměř vodorovný zadní tlumič je umístěn pod sedlem a externě připevněné čepy kyvné vidlice umožňují zachovat štíhlou střední část rámu pro zajištění uvolněné jízdní polohy.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 275 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Mladá Boleslav III
Telefon: 326 734 417
Vyrobeno: 2017
Výkon: 85.8 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
MMB

MMB

Adresa:
Mileny Hážové 1163
Mladá Boleslav III
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
606 582 096

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Yamaha MT-09 Sport Tracker 2014-2020

Objednat reklamu
TOPlist