Detail inzerátu

Suzuki GSX-R 1000 ABS / R - novinka

Inzerát přidán: 20.05.2017 v 03:22

Napište si o cenovou nabídku motocyklu.
Own The  Racetrack - přicházejí nová Suzuki GSX-R 1000 a limitovaná GSX-R 1000 R.
   3 dekády a milion prodaných kusů řady GSX-R jsou minulostí a 6. generace GIXXR zcela nově definuje co znamená být nejlepší v kategorii Top Performance Bike. Je ztělesněním životní práce a profesních ambicí inženýrů továrny Suzuki. Mužů, kteří milují jízdu a závodění, s cílem vrátit GSX-R 1000 titul krále sportovní třídy.
   Nejvyšší výkon, brutální akcelerace a přitom hladký a efektivní chod motoru. Kompaktnost, aerodynamika a lehké ovládání. To vše je nová GSX-R 1000. K uskutečnění tohoto plánu byly využity zkušenosti z dlouholeté nadvlády v závodech produkčních motocyklů, jakož i patentované technologie vyvinuté v závodech Moto GP.
   Suzuki loni představila koncept tohoto stroje a jak je vidět, moc se od něj současná produkční verze nezměnila. Suzuki jako první použila u motoru v superbiku variabilní časování ventilů SR-VVT - mechanický systém bez přídavné elektroniky nebo hydrauliky pro změnu načasování sání. Motor je takto odladěn tak, aby poskytoval vysoký výkon v nízkých a zároveň vysokých otáčkách a zůstává přitom stále technicky co nejjednodušší. Stejný efekt přináší také nová výfuková soustava vybavená systémem SET-A (Suzuki Exhaust Tuning Alpha). 
   Nová GSX-R 1000 je dále osazeno nejmodernější elektronikou spolupracující s šestiosou inerciální jednotkou MIU a systémem Ride-by-Wire. Na výběr máte ze tří palivových map, desetistupňová kontrola trakce Motion Track TCS, ABS a na verzi R je i LaunchControl a obousměrný quickshifter.
   Suzuki s novou GSX-R 1000 pracovala ve větrném tunelu, kapoty poskytují co nejlepší aerodynamiku, palivová nádrž má proto nižší profil, aby se mohl jezdec více schovat za plexištítek a mohl se při tom dívat na novou LCD přístrojovku. Na základním modelu je černé písmo na bílém pozadí a u R modelu je to přesně naopak – bílá na černém. Osvětlení je celé s LED technologií.
   Rám a pérování nové GSX-R 1000 jsou také úplně přepracovány s cílem poskytnout řidiči špičkovou ovladatelnost a stabilitu. Model R je vybaven závodní vidlicí Showa BFF  (Balance Free Front) a tlumičem Showa BFRC.
GSX-R1000 R - 469.900,- Kč
Výhody pro Vás:
motocykl může být Vás již od 0% akontace
plná firemní záruka 24 měsíců bez omezení
zdarma cestovní pojištění Suzuki Assistance na 2 roky
sleva 10% na nákup v našem motoshopu
nový motocykl od autorizovaného dealera

Naše firma je vybavena diagnostickým zařízením s licencovaným přístupem k výrobci pro zajištění servisu na nejvyšší profesionální úrovni
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 389 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Opava-Předměstí
Telefon: 603 280 080
Vyrobeno: 2017
Výkon: 149 kW
Objem: 999 cm3
Původ: ČR
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
REPREmoto

Adresa:
U Stodol 1
Jaktař
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
603 280 080,
553 663 326

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Suzuki GSX-R 1000 2014-2020

Objednat reklamu
TOPlist