Detail inzerátu

Kawasaki ZX-6RR Ninja

Inzerát přidán: 30.12.2017 v 11:05

Dobrý den

nabízím k prodeji svou Kawasaki. Motorku jsem převzal od majitele, který se o ní příliš nestaral, ale s trochou péče jsem z ní udělal schopný, technicky absolutně bezproblémový stroj. Proběhly klasické výměny veškerých kapalin, olej vždy 10W40 měněný na každou sezonu, nová baterka, nové svíčky, nově kupovaná plynová lanka, zadní pneu nová, má najeto pár kilometrů, přední by zasloužila na příští rok vyměnit, ale ještě snese, řetězovka je v pořádku, nic neteče, měněná ložiska řízení, racing brzdové detičky. Startuje pěkně. Výfuk je laďák, ale nezjistil jsem původ, z mimořádně lehkého materiálu, pěkný zvuk :-) a je otevřený. Dokupoval jsem padáky pro případ mé nezkušenosti :-D, ale naštěstí jsem nevyužil. Ježděná pouze v provozu, ne na okruhu. Co vím, tak ani předchozí majitelé.

Motorku zřejmě škrábl první majitel, prý to nebylo nic velkého(usuzuji podle škráblého víka) čemuž jsem i věřil, rám je v pořádku, jede rovně, bez problému, žádné další komplikace.

abych to shrnul, motorka je plně funkční, v technicky opravdu výborném stavu, v tomhle jsem nešetřil. Na druhou stranu to není leštěnka, do škráblého víka jsem neinvestoval, ani ne příliš moc do plastů, pouze spodní karbonový klín jsem kupoval karbonový :-).

Motorka byla a je celoročně garážována.

Prosím o kontaktování emailem, ne vždy můžu vzít telefon, na email reaguji pružně každý den :-). Děkuji za Vaše zprávy.
Lehce bouraná

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 82 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Ostrava-Petřkovice x)
Telefon: 736243742
Vyrobeno: 2005
Najeto: 47000 Km
Výkon: 100 kW
Objem: 636 cm3
Majitelů: 3
Servisní kniha: Ne
TP: Ano
Aktuální stav: Lehce bouraná
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Vývoj ceny Kawasaki ZX-6RR Ninja 2005
Kawasaki ZX-6RR Ninja 2005
Vývoj ceny různých ročníků
Kawasaki ZX-6RR Ninja 2002-2008

Objednat reklamu
TOPlist