Detail inzerátu

Kawasaki ZX-10R Ninja

Inzerát přidán: 17.10.2017 v 20:26

Kawasaki červená, každej ví že červená je nejrychlejší. Taky je nejhezčí, což už jen podtrhuje množství navěšenejch cingrlátek, například tlumič řízení matris, opletený hadice goodridge s homologací, radiální pumpa irc s lámací páčkou, přepáčko arrow, rejsinkpyčo rodla (s měnitelnou trubkou, praktické), satanova hlásná trouba mivv gp (nechápu jak to mohlo projít homologací; špunt a lejstro k tomu je, kdyby ňákej orgán taky nechápal) a zas aby to nebylo až příliš hezký, tak jsou tam naroubovaný padací hříbky. Káenko a kevlarová spojka od ebc sice zvenku vidět uplně nejni, ale člověk hned má takovej lepší vnitřní pocit.

Přívěra off (servo eliminátor), sekundární klapky off, reakce na plyn je tedy celkem bezprostřední, ehm. Původní díly mám, páč jsem sysel a nerad vyhazuju co by se ještě mohlo hodit. Taky je k tomu hromádka dalších príma dílů včetně zadních stupaček a sedla, pokud by se našel někdo dostatečně blbej nebo odvážnej, aby si sednul dozádu.

Po servise, ventily, synchronizace, svíčky, náplně, podložky na altíku, čili sednout, jezdit, nestarat se, prostě pohoda.

Možná výměna za něco nahatýho, dvouvál nebo třívál, čtyrvál spíš né, hlavně ať je to nějakým způsobem zábavný a nepřipadám si na tom jako debil když jedu pomalu, což je poslední dobou vlastně tak ňák furt, asi stárnu.

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 110 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Břevnov (Praha 6)
Vyrobeno: 2005
Najeto: 55000 Km
Výkon: 128 kW
Objem: 998 cm3
Profil: Zobrazit historii
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ne
Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny Kawasaki ZX-10R Ninja 2005
Kawasaki ZX-10R Ninja 2005
Vývoj ceny různých ročníků
Kawasaki ZX-10R Ninja 2002-2008

Objednat reklamu
TOPlist