Detail inzerátu

Honda CBR 650 F ABS

Inzerát přidán: 02.03.2018 v 02:12

Supersportovní styl
Motocykl střední váhové kategorie vybavený čtyřválcem a dychtící vyrazit do akce.
Jediný pohled odhalí jeho povahu – od světlometu po koncové světlo vyzařuje rychlost a agilitu. CBR650F neskrývá svou vášeň pro výkon a posouvá radost z jízdy na úroveň, o které jste dosud ani nesnili. Vysokootáčkový čtyřválec vám poskytne každodenní pohodlí a výkon kdykoli budete potřebovat, ale také vám snadno a kdykoli splní touhu svobodně vyrazit na otevřenou silnici.
Supersportovní motocykl střední váhové kategorie se štíhlou aerodynamickou kapotáží a speciálně navrženými vzduchovými kanály. S řadovým čtyřválcem DOHC 649 ccm a novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním. Nabízí LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 213 kg)
Nechte se vést
LED světlomety s čirými skly dokonale osvětlí i ty nejtmavší cesty a městské uličky. Také koncové světlo v lehké sportovní kapotáži tvoří LED diody, které zlepšují viditelnost a při brzdění jsou jednoduše nepřehlédnutelné. Přední vidlice
Model CBR650F je vybaven 41mm přední vidlicí s dvojitými průtokovými ventily, která zajišťuje vynikající ovladatelnost. Konstrukce s plovoucím ventilovým kroužkem progresivně zvyšuje tlumení podle jízdních podmínek – přitvrzení tlumení při stlačení není nijak omezeno. Tato jednoduchá inovativní technologie, která má světovou premiéru, nabízí špičkový výkon na úrovni patronových jednotek odpružení a navíc má nižší hmotnost.
Zadní odpružení
Pod sedlem se nachází jednoplášťová pružicí jednotka monoshock se 7stupňovým nastavením předpětí. Jednotka je přímo připojena k mírně prohnuté kyvné vidlici vyrobené tlakovým litím – pro stabilitu a pevnost.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 219 900 Kč
Typ: Prodej
Město: Kosmonosy
Telefon: 326 709 030
Vyrobeno: 2018
Výkon: 67 kW
Servisní kniha: Neuvedeno
TP: Ano
Inzerát firmy
DENAR

Adresa:
Duhová 1065
Kosmonosy
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
777 767 799

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce
Vývoj ceny různých ročníků
Honda CBR 600F 2015-2021

Objednat reklamu
TOPlist