Detail inzerátu

BMW R nineT Urban G/S

BMW R nineT Urban G/S.

Nepřehlédnutelný. Výkonný. Vzduchem chlazený.

Vychutnejte si jistotu boxeru, kdy můžete sedět ve vzpřímené a uvolněné pozici, obklopeni moderní technologií. Vyberte si z nesčetných možností individualizace podle vašich jedinečných představ. R nineT Urban G/S přináší jasné poselství: vzdává hold úspěchům endur BMW v minulosti. Stačí jediný pohled a je jasné, že R nineT Urban G/S zachycuje tuto dobu, avšak ve stejném okamžiku ho jeho jízdní vlastnosti zařazují jako právoplatného člena moderní R nineT rodiny. To odráží způsob života té doby: lidé přesně věděli, kam se chtějí dostat, a také jak se tam dostanou.

Zdroj inspirace: nezaměnitelný.

Design endura R nineT Urban G/S přitahuje pohledy. Charakteristické stylové prvky dotváří dojem výkonného a robustního motocyklu, který vzdává hold originálnímu designu endur. 19palcové přední kolo, teleskopická vidlice se známými gumovými manžetami, maska čelního světlometu se štítem a vysoko posazený blatník definují přední část motocyklu. Z profilu je motocykl identifikován výraznou horizontální linií. Bílé díly a úzké, trochu prodloužené červené sedlo vyvolává vzpomínky na legendární enduro R 80 G/S z roku 1980. Černý motor a rám tento efekt ještě zvýrazňují. Nové, klasicky vyhlížející kulaté budíky také ukazují, že Urban G/S je součástí rodiny R nineT. 
R nineT Urban G/S také vyniká na všech typech povrchů, od nezpevněných cest po štěrkové povrchy. Volitelné terénní pneumatiky a kola s jemným výpletem, stupačky na nohy pro endura, přinýtovaný tepelný kryt a ocelová páčka nožní brzy ještě více tento efekt zvýrazní, a to jak svou funkčností, tak i vizuálně.

Technologie pro čistou radost z jízdy.

R nineT Urban G/S je věrný tradici svým vzhledem. Ale toto enduro také vykazuje stejný respekt pro současnost, a to díky využívání moderních technologií. To zahrnuje osvědčený motor a elektrický systém řady BMW R nineT. Enduro Urban G/S rovněž splňuje aktuální emisní normu Euro 4. Výkonný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1170 cm3 a nominálním výkonem 81 kW (110 koní) přináší vysoce dynamické rozdělení výkonu, a to i při nízkých otáčkách. Vše pro moderní zážitek z jízdy. Standardní ABS a volitelný systém ASC (automatický systém kontroly stability) zajistí, že jste vždy v bezpečí, když přenesete svůj výkon na silnici – nebo na štěrk. A je tu ještě jedna poslední podobnost s enduro kořeny modelů G/S: vyvýšené umístění výfuku z nerezové oceli.

Vzpřímeně a majestátně.

Vyvážený ergonomický trojúhelník endura Urban G/S udržuje na cestách vaši agilitu i sebevědomí. Výše posazená řídítka, prodloužené sedlo a o něco hlubší a širší zadní stupačky udělají z každé jízdy uvolněnější a sebejistější zážitek. Standardní výška sedla v této sérii je 850 mm. Díky volitelné možnosti nižšího sedla nabízí motocykl R nineT Urban G/S stabilitu pro jezdce téměř každé výšky.
Nový motocykl -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 374 000 Kč
Typ: Prodej
Město: Prosek
Telefon: 725394655
Vyrobeno: 2017
Výkon: 80.3 kW
Objem: 1170 cm3
Původ: Česká republika
Servisní kniha: Ano
TP: Ano
ABS: Ano
Aktuální stav: Nebouraná
Výměna za:
Inzerát firmy
Stratos Auto

Adresa:
Za Klíčovem 1
Praha 9-Prosek
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Prodej motocyklů: +420 725 394 655
Prodej motocyklů +420 241 090 130
Recepce: +420 241 090 111
Servis: +420 241 090 112
Prodej ND: +420 241 090 115
Fax: +420 241 090

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

megamoto_kveten3
Objednat reklamu
TOPlist