Detail inzerátu

TGB Blade 1000i LT EPS 4x4 ROAD SPZ Novinka

Inzerát přidán: 03.02.2018 v 02:06

TGB BLADE 1000 EFI LT 4x4 LX (EPS) ROAD
- možnost svézt se na předváděcím modelu přímo na prodejně: ANO
EPS = POSILOVAČ ŘÍZENÍ
LT = PRODLOUŽENÁ VERZE
BARVY: stříbrná, matná hnědo-šedá

Silniční varianta oblíbené užitkově-rekreační čtyřkolky je určena především těm, kteří dávají přednost pohodlné jízdě na silnici. Jízdu výrazně usnadňuje elektrický posilovač řízení se třemi režimy a zejména unikátní systém pohonu se dvěma diferenciály. Díky uzamykatelným diferenciálům na obou nápravách se BLADE 1000i LT EPS ROAD velmi snadno řídí, dokonale drží přímý směr, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Jeden z největších a nejsilnějších motorů na trhu dává této čtyřkolce špičkovou dynamiku, vysokou aktivní bezpečnost zajišťuje výkonný hydraulický brzdový systém se čtyřmi kotouči. Mohutně dimenzovaný prodloužený podvozek poskytuje dostatek prostoru pro řidiče při ovládání čtyřkolky i pro spolujezdce sedícím na pohodlném vyvýšeném samostatném sedadle vybaveném opěrkou zad. V bohaté standardní výbavě nechybí atraktivní metalické lakování, osmipaprskové alu disky, kvalitní elektrický naviják s vysokou tažnou silou, tažné zařízení, kvalitní tlumiče EVO Plus s progresivně vinutými pružinami s nastavitelnou tuhostí, moderní LED osvětlení a účinný elektrický posilovač řízení se třemi volitelnými režimy.
Barevné provedení: metalická matná ocelová hnědá
 
Motor V-Twin 1000 EFI
Od základu zcela nově vyvinutý dvouválec 1000 OHC s válci do V  poskytuje čtyřkolce špičkovou dynamiku, vysoký točivý moment a obrovskou tažnou sílu. Elektronické vstřikování paliva zaručuje čisté spalování, nízkou spotřebu a spolehlivé startování v každém počasí nezávisle na nadmořské výšce. Robustní automatická převodovka s polohami L/H/N/R (redukce do síly / normální jízda / neutrál / zpátečka) a minimálními nároky na údržbu je navíc doplněná účinnou motorovou brzdou.
 
Elektrický posilovač řízení se třemi režimy
Elektrický posilovač řízení zmenšuje sílu na řízení a ani dlouhá jízda vás proto neunaví. Posilovač řízení také zlepšuje ovladatelnost čtyřkolky a bezpečnost jízdy, protože účinkuje zároveň i jako tlumič úderů do řídítek, když například předním kolem narazíte na kámen v trávě, díru nebo pařez. Náraz vám tak nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač. Posilovač řízení je vybaven třemi volitelnými režimy: standardní účinek, maximální účinek a úplně vypnuto.
 
Pohon 4x4
Díky jedinečnému pohonu se dvěma diferenciály a dvěma elektrickými uzávěrkami je TGB Blade 1000i jednou z nejpříjemnějších čtyřkolek na trhu. Hnací systém s uzamykatelnými diferenciály na obou nápravách umožňuje ideálně nakonfigurovat nejvhodnější pohon pro každý povrch a každou situaci. Společně s elektricky připojitelným pohonem předních kol zajišťuje vysokou trakci v terénu a zároveň zajišťuje mimořádně kultivovanou a klidnou jízdu a příjemné řízení, čtyřkolka skvěle drží přímý směr. Dlouhý rozvor, moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS a široký rozchod dávají čtyřkolce vynikající příčnou i podélnou stabilitu.
 
Kotoučové brzdy na všech kolech
Účinné brzdy jsou stejně důležité jako vysoký výkon motoru. Čtyřkotoučový hydraulický brzdový systém s velkými vrtanými kotouči a pancéřovanými hadičkami vám dodá pocit jistoty v každé situaci. Nožní brzda brzdí všechna kola současně v poměru 60/40, pravou ruční páčkou můžete navíc nezávisle ovládat přední brzdu, levou páčkou zadní brzdu. Parkovací brzda je ovládána samostatnou páčkou na řídítkách.
 
Moderní osvětlení
Atraktivní moderní LED světla pro denní svícení s integrovanými blikači zaujmou každého na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a zadními LED blikači dávají modelu Blade 1000i přitažlivý dospělý vzhled a díky vysoké svítivosti i výbornou aktivní bezpečnost. A když zapadne slunce, s výkonnými dvojitými projektorovými světlomety vždy spolehlivě najdete cestu domů.
 
Multifunkční LCD displej
Přesné informace kdykoli je potřebujete. Multifunkční LCD displej je skvěle čitelný a nabízí spoustu praktických funkcí: digitální otáčkoměr a rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost jízdy, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, vybraný režim posilovače, hodiny, diagnostické kódy a všechny potřebné kontrolky.
 
Špičková výbava
Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně navíc nabízely ještě tak bohatou standardní výbavu jako Blade 1000i ROAD. Verze ROAD je ve standardu plně vybavena tou nejmodernější technikou včetně dvou diferenciálů s elektrickou uzávěrkou, nechybí elektricky přepínatelný pohon 2x4 / 4x4, elektrický posilovač řízení, čtyřkotoučový brzdový systém s pancéřovými brzdovými hadičkami a LED technologii. Standardní výbava zahrnuje atraktivní osmipaprskové hliníkové disky, značkové silniční pneumatiky Sun-F, chrániče rukou a páček, robustní přední ochranný rám, přední a zadní nosič zavazadel, samostatné vyvýšené sedadlo spolujezdce s madly a pohodlnou opěrkou zad, demontovatelné stupačky spolujezdce, hi-tech LED osvětlení, tažné zařízení, zabezpečovací systém proti krádeži, 12V palubní zásuvka a kvalitní naviják s tažnou silou 3000lbs.
 
Motor
Typ: čtyřtaktní dvouválec SOHC do V, EFI
Objem: 997 cm3
Vrtání x zdvih: ? 92 X 75.0 mm
Kompresní poměr: 10.2: 1
Výkon: 83 k / 7000 min-1  (off-road)
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor
 
Hnací systém
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: přední i zadní, nezávislé elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem, přední i zadní
 
Podvozek
Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: tlumiče EVO, nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: tlumiče EVO, nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12
 
Rozměry a hmotnosti
Celková délka: 2330 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Světlá výška: 295 mm
Výška sedla: 935 mm
Rozvor: 1445 mm
Hmotnost bez náplní: 430 kg
Palivová nádrž: 23 l
 
Další vlastnosti 
Posilovač řízení: Elektrický, s nastavitelnou účinností a možností úplného vypnutí (MAX/MIN/OFF)
Displej: Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazení režimu posilovače, diagnostické poruchové kódy, hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
 
Legislativa a schválení
Homologace pro silniční provoz: ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)
Registrační značka (SPZ): ANO   (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)
 
Výbava
Homologované tažné zařízení, pohon 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, elektrický posilovač řízení s nastavitelnou intenzitou, špičkové tlumiče EVO, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní osmipaprskové hliníkové disky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední rám, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly, samostatné stupačky pro spolujezdce, kvalitní naviják 3000lbs, 12V palubní zásuvka 10A 120W, LED světla pro denní svícení, LED zadní světla, LED blikače
Nová čtyřkolka -DPH

Fotogalerie
Informace o inzerátu
Cena: 239 990 Kč
Typ: Prodej
Město: Liberec VI - Rochlice
Telefon: 774 940 211
Vyrobeno: 2018
Výkon: 61.9 kW
K motorce: TGB Blade 1000 EFI (2018)
Inzerát firmy
Outdoor Liberec s.r.o.

Adresa:
Dr. Milady Horákové 1093/116a
Liberec VI - Rochlice
Všechny inzeráty prodejce

Kontakty:
Bazar: +420774940211
Prodejna, Eshop, Nové stroje: +420733746025

Odpovědět na inzerát

Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.

Další inzeráty prodejce

Objednat reklamu
TOPlist