TriDays 2006

Celé údolí od rakouského Zeel am See až po Krimml se proměnilo poslední srpnový víkend v ráj přívrženců britských motocyklů Triumph. V malebném alpském městečku Neukirchen se konal jeden z největších srazů v Evropě této legendární značky. Pod názvem „TriDays“, se zúčastnilo asi 4000 nadšenců na 2500 strojích, kteří chtěli nasát nefalšovanou Triumph atmosféru.

TriDays 2006
Pořadatelé zajistili rozmanitý program celé akce v podobě společných výletů, několika stuntshow mága Kevina Carmichaela. Také vystoupení legendární anglické hardrockové kapely „Ten Years After“ v jejím čele je senzační mladý kytarista Joe Gooch.


Ten, kdo využil sobotního dne k výletům po místních horských silnicích, jako třeba výlet na Grossglockner, mohl litovat pouze toho, že přízeň počasí byla zaměřena na jiné místo Evropy. Co ale bylo nádherné, že v celé oblasti bylo možno potkávat veliké skupiny i jednotlivce na motocyklech Triumph. Dokonce i motocykly se „zobákem“ byly v menšině a tak byl konečně na chvíli v moto světě pořádek.


Při podvečerní procházce přísně střeženým městečkem Newchurch, bylo možno obdivovat spoustu různých typů, kreací a přestaveb Triumphů, které tam byly volně zaparkovány.Všechny uličky byly vyzdobeny značkovými banery Triumph, britskými vlaječkami a množstvím stánků s občerstvením a různým moto zbožím. Celou skvělou atmosféru TriDays srazu završil v sobotu večer v nedalekém amfiteátru živý koncert Woodstockové legendy „Ten Year After“.


V neděli ráno se většina účastníků rozjela do svých domovů, ti kteří zůstali mohli lanovkou podniknout výlet na Wildkogel nebo shlédnout ještě jedno vystoupení Kevina Carmichaela.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist