Tajný GEOzávod - ZMĚNA TERMÍNU na 19-20.9.

Jak bylo avízováno o prázdninách, přichystali jsme pro Vás motorkáře moto akci pod názvem “Tajný GEOzávod”. Tajný je proto, že není znám cíl a GEO je označení o jaký druh závodění se bude jednat. Nebude to rychlostní závod, ale navigační. Teda převážně navigační, ale nebojte, bude na trase i jiná nástraha.

Tajný GEOzávod - ZMĚNA TERMÍNU na 19-20.9.
Smyslem celého sobotního zápolení bude dle navigace hledat tzv.motocache(skryté poklady, nebo lépe naváděcí údaje), které Vás budou provádět trasou až do cíle. Takže se klidně může stát, že počet startujících nebude korespondovat s počtem na cílové čáře. Každý kdo zdárně projede trať(ta je samozřejmě vybírána tak, aby si i vyznavač kvalitního “zakrouceného” asfaltu přišel na své) bude moci bojovat o zajímavé ceny ve večerních soutěžích. Program bude doplněn o autogramiádu a večerní pokec s naší hvězdou přírodňáků Michalem INDI Dokoupilem. Určitě se bude mluvit o závodech na TT off Man a je slíben i nějaký ten záběr z kamery umístněné na motocyklu. Vlastně celý program je hlavně o setkání lidí, kterým učarovala dvě kola a pro které je jízda na motorce radostí a potěšením.
Důležité informace pro účastníky:

POZOR - POSUNUTÍ TERMÍNU O TÝDEN - Start závodu je 19.9.2009 od 8 hodin od prodejny firmy DORSO v Dolních Břežanech Praha Západ, Pražská 636. (startovat se bude cca do 10 hodin, proto není nutné být na místě přesně v osm). Dojezd posledního aktéra závodu je v 18:00. Každý účastník či skupina účastníků by měla vlastnit navigační přístroj tzv.GPS a nepřijet po těžkém flámu, aby alespon čast mozkových buněk byla aktivní. Na startu obdrží každý účastník přesné instrukce a soutěžní podmínky.
Ubytování je hotelového typu a hrazeno účastníkem. Cena byla sjednána na cca 500,-Kč/osoba. motocykl lze parkovat přímo před pokojem, takže jej budete mít pod dohledem a krom vašeho oka na ně bude dohlížet kamera. Krom soutěží a povídání, lze pro spestření využít baru, kulečníku, hracích stolů pro karetní hry a nebo třeba střelby z luku či paintballový souboj. Večeře je možná v blízké pizzerii či restauraci. Snídaně v ceně pokoje.

Neděle je již volná a jelikož je to oblast hojná na krásné silnice, je možno si tu projet nějaký pěkný úsek. A třeba něco okoukat od Indiho, který věřím, si nějakou tu zatáčku dá.

registrace zájemců na info@dorso.cz nebo formou sms na 602217552. je nutná pro rezervaci pokojů.

Ceny pro soutěžící:


1. místo: nákupní kupon na zboží Dainese v hodnotě 4.000,-Kč
2. místo: rukavice racing Smrž 96(výběr dle velikosti a barvy) v ceně 2999,-Kč
3. místo: čistící sada MUC OFF v hodnotě 1.100,-Kč

Každý registrovaný účastník motosoutěže obdrží jednorázový slevový kupon v hodnotě 10% na nákup zboží v prodejně DORSO. Pro nejvzdálenějšího účastníka(posádku) je připraveno tričko INDI. Další ceny jsou připreveny pro vítěze večerních soutěží.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist