Rock Kodiaka - Sluhy

Vážení přátelé jedné i druhé stopy. Letos se koná jedna velmi zajímavá akce. Jde o akci na podporu koupě čtyřkolky pro vozíčkáře.

Rock Kodiaka - Sluhy
Dalo to dohromady pár lidí, kteří chtějí podporovat a podporují motoklub vozíčkářů. www.mkvcr.cz Jde nejen o zábavu a setkání lidí na vozíčku, které tam upoutala nehoda na motocyklu, ale jak věřím dorazí i početná motorkářská obec, která alespoň svou účastí podpoří tyto vozíčkáře.

Jde o celodenní akci, která začíná v obci SLUHY - 21.6.2008 v 9:00. Podle programu by poslední kapela měla dohrát až v 22.6. 2008 ve 2:00 ráno. Mezitím vystoupí spousta účastníků, kteří předvedou Fireshow, Stuntrider show, Barmanskou show a kapel jako Joudův píst, Mr. Pig, Šutr, Bobr chutná dvakrát a další. To vše bude moderovat Honza Tomek z radia Beat.

Lákadlem bude pro účastníky i velice nabitá tombola, kde hlavní cenou je hodinový vyhlídkový let pro tři osoby. Samozřejmě nejen tato cena je zajímavá tombola je už teď plná hodnotných překvapení.

Nejen náš server www.motorkari.cz podporuje tuto velkou akci. Přidejte se k nám a za 150 Kč vstupné se přijedte pobavit, setkat s přáteli a podpořit zajímavou myšlenku.

Detail akce naleznete zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist