Přijďte oslavit 15let Paolo Airoh!

Už je to tak, jeden z největších dodavatelů motocyklového vybavení u nás, známý především značkami Airoh a Ixon, slaví 15 let na našem trhu. Patnácté narozeniny jsou významným milníkem, takže si pro vás firma Paolo připravila malou oslavu.

Přijďte oslavit 15let Paolo Airoh!
Oslava se bude konat přímo na centrále této firmy u Ústí nad Orlicí. A co Vás zde čeká?
Samozřejmě si zde budete moci prohlédnout a vyzkoušet celý sortiment všech značek Paolo Airoh - to jest AIROH, IXON, STYLMARTIN, XPD, KAPPA, A-PRO, ARIETE, DIADORA. Navíc budete mít možnost nahlédnout do skladů společnosti Paolo a zakoupit veškeré zboží se 15% slevou. Bude také představena kolekce oblečení IXON pro rok 2009. K tomu všemu bude na celé akci pivo zdarma a samozřejmě občerstvení.
Neváhejte tedy a přijeďte oslavit patnáctileté výročí společně Paolem. Budeme Vás očekávat 15.11. mezi desátou a čtrnáctou hodinou. Na akci bude také vyhodnocena soutěžní anketa 15. výročí Paolo Airoh.

Podrobnosti o soutěži a celé akci naleznete na www.paolo.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • PAOLO

    AIROH - motocyklové helmy, Ixon - moto oblečení, W2 Boots - moto boty, STYLMARTIN - moto boty, KAPPA - kufry, brašny, plexištíty, montážní sady, helmy, A-PRO - moto oblečení, ARIETE - moto doplňky, INFINE - moto oblečení, UFO - chrániče, plasty, D.I.D. - řetězy, řetězové sady, HEVIK - doplňky obl...



TOPlist