Pozvánka na české dragstery

Nevíte kam vyrazit tento víkend? Máte v garáži motocykl české výroby a je vám líto, že tam jen tak stojí?? Neváhejte tedy a přijeďte si zazávodit nebo se jen tak podívat na letiště do Střem u Mělníka

Pozvánka na české dragstery
( GPS Loc: 50°23'5.99"N, 14°34'37.99"E ), kde se již tuto sobotu 11.9.2010 koná druhý letošní závod série Socialistik dragster.
Závod, který je rozdělen do 8 tříd, začne zhruba kolem 11. hodiny. Na trať budou vpuštěni jezdci, kteří se zaregistrují předem na internetu ( www.socialistik-dragster.cz ) nebo na místě, a to od 8 do 10 hodin. Stroje musí splňovat podmínky dle předpisů závodu. Ty najdete zde.
Mezi rozjížďkami se budete moci odreagovat malým soutěžením či připravovat stroj na další kolo, nebo se posilnit – občerstvení samozřejmě nebude chybět po celou dobu konání akce.
Každý, komu ještě není zima a chce se trochu pobavit, může dorazit již v pátek večer 10.9.2010! Bude se točit pivko a na ohni si můžete opéct co je vám libo.
Takže nezapomeňte, tento víkend (11.9.2010) se opět sejdeme na letišti ve Střemech u Mělníka při druhém letošním závodě Socialistik dragster.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.67
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist