Nová moto-pivnice

V Praze se otevřela nová motorkářská hospůdka, pokud bude kdokoliv z vás chtít a bude mít cestu kolem tak jí má možnost nalézt na adrese Lodecká 7, Praha 1.

Nová moto-pivnice
Pokud se budete pohybovat v historickém centru Prahy a budete se chtít napít něčeho osvěžujícího a nebo dát něco k jídlu, tak určitě zajděte do hospůdky Speedy Dement Pub v příjemné a klidné lokalitě přímo uprostřed Petrské čtvrti, která je mezi Starým městem a nově zrekonstruovaným Karlínem, někdo tuhle část Prahy zná spíše jako Těšnov.
Dekorace a nový stylově zařízený interiér nadchne snad každého příznivce jedné stopy, ceny pitiva a jídla jsou lidové, obsluha příjemná.
Je celku zajímavé, že vystavené exponáty české výroby jsou plně funkční a v perfektním stavu. Na zdi můžete nalézt krom ostatních dekorací i pohár za 1.místo z letošního Transpubliku.
Míst na parkování v centru Prahy není nikdy dost, ale pro pár motocyklů se najde místo všude a není problém nechat svůj stroj před vchodem. Nezbývá než doporučit tento podnik pro různé oslavy, srazy a akce všeho druhu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.43
Známkováno: 23x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist