Nežij vteřinou 2011

Policie České republiky zve na 4. ročník preventivní akce pro motorkáře, která se uskuteční 11.6. v areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní na Blanensku. Server Motorkáři.cz je mediálním partnerem této bezpečnostní akce.

Nežij vteřinou 2011
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje - územní odbor Blansko připravilo na sobotní odpoledne 11. června pro motorkáře bohatý program, jehož součástí bude mimo jiné instruktáž zdravotních záchranářů, představení vybavení Policie ČR (např. motocykly PČR, dálniční VW Passat, mobilní komunikační a kontaktní centrum), ukázka hasičské vyprošťovací techniky nebo prezentace BESIPu. Součástí akce bude také žehnání motocyklů faráři a pietní vzpomínka na jezdce, kteří se z vyjížděk nevrátili. Nad akcí převzali záštitu ředitel dopravní policie plk. Ing. Leoš Tržil a vedoucí BESIPu Ondřej Valenta, DiS., kteří budou přítomni. Účastníci budou moci vyhrát poukaz na půldenní výcvik pod dohledem Míry Lisého, který představí svůj projekt Bezpečně na motorce.
Proto nezapomeňte, v sobotu 11.6. ve 13-15 hodin v areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní v Moravském krasu na Blanensku - Nežij vteřinou 2011!
Další informace na www.policieblansko.sweb.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.38
Známkováno: 24x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist