Mototuristická soutěž MOTOPIVO 2009

V roce 2009 můžete spojit příjemné s příjemným a zůčastnit se mototuristické soutěže MOTOPIVO, kterou pro vás organizuje občanské sdružení Motokrupka. Tato soutěž propaguje výrobu a jednotlivé značky nealkoholického piva a zavede vás do českých pivovarů.

Mototuristická soutěž MOTOPIVO 2009
Hlavní cenou v soutěži je samozřejmě pivo a to nejméně 25 l kvalitního světlého ležáku, v průběhu soutěže budou oznámeny i další ceny, například propagační předměty pivovarů, pivní poháry, poukázky a další ceny poskytnuté mediálními partnery.

Jak se tedy mohu do soutěže zapojit a vyhrát?
  • Po 1. březnu 2009 pošlu žádost o registraci e-mailem na adresu motopivo@tiscali.cz. Do žádosti napíšu svoje jméno, příjmení a přezdívku, město kde bydlím, značku a typ mojí motorky a odešlu to z mojí e-mailové adresy. Soutěž je stále otevřená pro nové účastníky, registrace je samozřejmě bezplatná.
  • Až se udělá hezky tak si naplánuju výlet třeba do jižních Čech a navštívím místní pivovary. Zjistím, jaké značky piva se tady vyrábějí, jestli taky dělají nealko a udělám fotku mojí mašiny a pivovaru. Pokud to bude možný tak se podívám do pivovaru na exkurzi nebo do muzea, tedy jestli tam je.
  • Doma to sepíšu a pošlu do soutěže.
  • Stačí napsat jméno, na jaké motorce jsem tam byl, kde jsem byl a kdy, jaký značky tam dělají, jestli dělají nealko pivo a přiložím i fotku pivovaru s mojí mašinou v popředí. Mailem to pošlu zase na motopivo@tiscali.cz a dostanu za každý pivovar deset bodů a případně i další body za doplňkové informace.

A když budu mít nejvíc bodů tak vyhraju!!!
… a když ne? Nevadí, stejně si nejvíc užívám, když se jedu na mašině někam podívat. Tak proč se nejet podívat na pivovary v okolí?

Soutěž je pořádána občanským sdružením Motokrupka a to výhradně pro účastníky, kteří se řádně zaregistrovali a obdrželi potvrzení o registraci a osobní identifikační číslo od pořadatele soutěže. Registrace i účast v soutěži je pro účastníky soutěže bezplatná. Podrobná pravidla si přečtěte v sekci Pravidla soutěže na webových stránkách www.motopivo.cz.
Tak tedy vzhůru do soutěže MOTOPIVO 2009 !!!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist