Last minute registrace na festival

Pro velký zájem opozdilců, kteří se nestihli přihlásit na testovací jízdy v řádném termínu u svého dealera KTM a Husaberg, vyhlašujeme last minute registraci trvající pouze jeden den - a to pondělí 16.4. do 24:00!

Last minute registrace na festival

KTM & HUSABERG FESTIVAL

Kdy: 21-22.4.2012
Kde: areál Motorland Bělá, Bělá pod Bezdězem ( příjezdová mapka zde )

Last minute registrace na testovací jízdy!

Pro velký zájem opozdilců, kteří se nestihli přihlásit na testovací jízdy v řádném termínu u svého dealera KTM a Husaberg, vyhlašujeme last minute registraci trvající pouze jeden den - a to pondělí 16.4. do 24:00!!

Své jméno, příjmení, adresu, číslo OP a ŘP, email a telefon pošlete na mail michal@ktmclub.cz. Tato registrace vám umožní přednostní vyřízení rezervace silničních motocyklů i offroadových speciálů.

Mechanismus rezervace jednotlivých modelů v místě konání

a) Registrovali jste se u svého dealera nebo v rámci last minute nabídky. Jste v té šťastnější skupince a máte přednostní právo před neregistrovanými, ALE! I tady záleží na tom, kdo dřív přijde, ten dřív jede. V našem oranžovém stánku budeme vaši poptávku vyřizovat v pořadí, v jakém jste za námi přišli. Jsme vám k dispozici od 9:30.

b) Nejste registrovaní – přestože jste v té méně šťastné skupině, nabízíme možnost svezení na testovacích modelech KTM a HUSABERG i vám. Budete si muset počkat, až vyřídíme poptávku řádné registrovaných jezdců. Ze zkušeností z minulých ročníků ale víme, že se i na tyto opozdilce obvykle dostalo. Pro jistotu se ale zkuste vrátit k bodu a) a věnovat pár vteřin registraci.

Najednou je možné se registrovat pouze na dva modely motocyklů. Až si je odjezdíte, můžete si zaregistrovat další dva a pak další…dokud vás to bude bavit a dokud nenaplníme kapacitu dne. Za půjčení motocyklu NEPLATÍTE NIC navíc, testování je již zahrnuto v ceně vstupenky.

Hosté festivalu a jejich exhibice

Festival není jen o motorkách a ježdění, ale také o lidech, kteří vás baví a inspirují. Letos máme pěkně našlapaný seznam, kromě ,,jádra" KTM CLUBu, který pro vás vymýšlí i program a staví tratě, se zúčastní hromada skvělých borců z Čech a Slovenska. A také několik extrémních bláznů v čele s Michalem Márošim a Petrem Krausem, kteří předvedou své kousky při exhibičních vystoupeních na umělých překážkách s KTM Freeride 350.

Zkušení borci podrží v offroadu laťku hodně vysoko:
Petr Bartoš (Mistr Evropy v motokrosu,  Vícemistr republiky ve třídě OPEN)
Martin Michek (3. na MS v MX3)

Na silniční trati s KTM 690 Duke přijedou pojezdit:
Tomáš Mikšovský (6. místo v závodě 24H Le Mans, 21. místo v MS Supersportů)
Lukáš Volejník (Mistr republiky - Ledová plochá dráha.)

Na trialové trati s KTM Freeride 350 přijedou zatopit motorkářům a pobavit diváky:
Petr Kraus (3x mistr světa v bike trialu.)
Michal Maroši (2010 4X 1. World cup)

Dále bude na pořadu dne v sobotu odpoledne autogramiáda a rozhovory se zraněnými jezdci - Petrem Pilátem a Štefanem Svitkem.

Přípravy tratí

Trialová trať
Technická trať plná hravých překážek určená nejen pro Freeride 350. Najdete zde přehupovací lávku, dřevěnou cívku s pořádným seskokem, několik klopenek a boulí. Pro střelce bez pudu sebezáchovy jsme připravili skvělou adrenalinovou chuťovku - wallrider. Ve středu ho pod vedením parkového guru pro bajky - Michala Márošiho vylepší bagrista a v sobotu už můžete skotačit po boku Marošiho a Krause.
Motokrosová trať
Maxi buldozer už je na cestě, připraví pro vás prvotřídní povrch motokrosové tratě se všemi skoky a zatáčkami. V sobotu od 11 hod si můžete vystřihnout 30 min se společným startem po boku Petra Bartoše nebo Martina Michka. Po zbytek akce je trať k dispozici samozřejmě pro volné jízdy.
Endurová trať
Bude ještě zajímavější než loni. Desetičlenný tým právě pobíhá mezi stromy a vymezuje páskou trať pro ostré offroadové speciály i pro velká cestovní endura s terénními ambicemi. Kdo se nechce pouštět do větších akcí, měl by raději následovat modrých šipek a nepouštět se do červených.

Silniční přírodní okruh
Designerem je známý klubový střelec Petr Stránský (Supermoto 950), pomáhat zametat mu bude více jak 6 pomocníků, to abyste v zatáčce ,,nezakopli“ o kamínek nebo písek. Největší podívaná pak bude samozřejmě před zraky diváků v podobě klikatice vymezené bariérou pneumatik, srdce supermoťáka zaplesá a Petr s Michalem Plešnerem (další klubový jezdec na LC8 Adventure) nám ukáží jak na to s velkými stroji.


Časy exhibicí

Sobota:
11.00 hod - 30 min. rozjížďka se společným startem (startovat mohou všichni).
Účastnit se budou i Petr Bartoš a Martin Michek. Přijďte kluky pojezdit :)
14.00 hod - Trial exhibice extrémních cyklo bikerů Petra Krause a Michala Márošiho proti motorizované veřejnosti dá jasnou odpověď na otázku, kdo je lepší. Rozjede se battle za řidítky Freeride? Nechme se překvapit.
Neděle:
13.00 - 15.00 – Nechte si změřit čas na přírodním silničním okruhu. Jak dopadne Tomáš Mikšovský oproti Petru Stránskému a Michalu Plešnerovi. Každý jezdec obkrouží dvě kola, počítá se samozřejmě to rychlejší. Jaký čas budete mít vy?


Časový harmonogram

Víkendový program je spojen nejen s testováním nových biků, ale především s velkou porcí zábavy a relaxem. Měřit své síly se soupeři můžete každý víkend, ale setkat se za řidítky s předními borci českého a slovenského motosportu jen tak pro radost, tak to už se každý pátek nepodaří a proto je tu KTM & HUSABERG FESTIVAL!

SOBOTA:
10.00 - 16.00 hod
  • Jízda na všech tratích na vlastním motocyklu či čtyřkolce (jakékoliv značky) a testování aktuálních modelů KTM a HUSABERG.
  • Doprovodný program - YETI park (testování Škoda YETI v terénu), dětský park (dětské čtyřkolky a elektrické trialky OSET), grillung, občerstvení, music, rozhovory s jezdci.
11.00 - 11.30 hod
  • Motocrossový pojezd se společným startem (Změř své síly s P.Bartošem a dalšími hvězdami českého motocrossu...)
14.00 - 16.00 hod
  • Trial parkur show na testovacím Freeride 350 nebo vlastní motorce (Kdo má k mašině blíž? Bikeři P.Kraus a M.Maroši nebo my motorkáři?)
16.00 - 22.00 hod
  • Grillung, music, pivko, autogramiády. Pohoda.
Ze soboty na neděli (od 20:00 do 08:00) možnost umístit vaše motocykly na hlídané parkoviště s noční ostrahou. Ubytování ke stažení v připravovaném článku.

NEDĚLE
10.00 - 15.00 hod
  • Jízda na všech tratích na vlastním motocyklu či čtyřkolce (jakékoliv značky) a testování aktuálních modelů KTM a HUSABERG
10.00 - 15.00 hod
  • Doprovodný program - YETI park (testování Škoda YETI v terénu), dětský park (dětské čtyřkolky a elektrické trialky OSET), grillung, občerstvení, music, rozhovory s jezdci.
13.00 - 15.00 hod
  • Souboj o nejrychlejší kolo pro odvážné. (Povolit opratě sobě i svému biku mouhou ti nejodvážnější a nejzkušenější z vás na přírodní silniční trati, změříme vám 2 kola, ale počítat budeme jen lepší čas. Komu bude patřit oranžový vavřín?)

Testovací jízdy

Testování silničních a cestovních modelů bude probíhat fromou vedených skupinových jízd mimo areál. Offroadové speciály si naopak vyzkoušíte přímo na endurové, motokrosové či trialové dráze s umělými překážkami. V obou případech bude jedna jízda trvat ca.15min a současně se budete moci přihlásit na testování max. 2 motocyklů.

Testovací motocykly:

KTM 125 Duke
KTM Freeride 350 (2ks)
KTM 690 Duke (10ks)
KTM 300 EXC
KTM 690 Enduro R
KTM 350 EXC-F
KTM 990 SM-T (2ks)
KTM 450 EXC
KTM 990 Adventure (2ks)
KTM 500 EXC
KTM RC8R

Husaberg TE 125
Husaberg FE 390
Husaberg FE 450

Cena za vstupného:

diváci na oba dva dny s možností testování modelů KTM a HUSABERG - 100,- Kč
(na testování je nutná registrace - více viz. níže)
účastníci s vlastním motocyklem a možností testování
  • 1 den - 450,- Kč
  •  2 dny - 600,- Kč
(pro účast s vlastním motocyklem není třeba se předem registrovat) děti do 120 cm ZDARMA

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist