KTM CLUB RIDE vol.3 - 3.CZ KTM SRAZ

A je to opět tady! Bělá pod Bezdězem se stane v sobotu 12.9. rájem jezdců a fanoušků KTM. Oproti loňskému srazu v Bělé, se budou moci, nehledě na značku motocyklu, vyjezdit do syta všichni příznivci motocyklového sportu, a to na tratích:

KTM CLUB RIDE vol.3 - 3.CZ KTM SRAZ
STREET - kombinace silniční přírodní trati a parkoviště (bez offroadové sekce). Ideální pro vyzkoušení si vlastních jezdeckých schopností, což je o dosti bezpečnější a proto i zábavnější než v silničním provozu. >>Dle účasti a zájmu se nezdráháme ani uspořádat menší soutěž o nejrychlejší kolo.

CROSS COUNTRY - účastníky opět čeká příjemně dlouhá endurová trať na hlínito-písčitém povrchu tankodromu Bělá s pasážemi v lese. Zde bude možné jezdit jak na enduro či motokrosových speciálech a čtyřkolkách, tak i na větších cestovních endurech. Těžší pasáže, na které by si někdo nemusel troufat nebo ty, na které by obutí vlastního motocyklu nestačilo, bude možné objet. >>Trať bude po celý den otevřená volnému ježdění bez závodů.

MOTOCROSS - proslavená písčito/hlínitá trať bělského tankodromu, kam se často vydávají potrénovat i čeští reprezentanti motokrosového sportu, jako je Michal Kadleček, Jiří Čepelák a místní Petr Bartoš bude pro účastníky 3.KTM srazu opět k dispozici. >>Dle účasti a zájmu se nezdráháme ani uspořádat menší závod na např.2x10minut.

Ten kdo bude chtít v rámci programu "po ježdění chutná" využít večerních radovánek, bude moci složit hlavu ve vlastním stanu nebo v dodávce přímo na parkovišti nebo na travnatých plochách poblíž :o) Večer plánujeme ve velkém party stanu menší posezení u piva a grilovaných pochoutkách při hudbě a menším programu.

Jak dopadl poslední sraz v Bělé pod Bezdězem se dočtete zde. Můžete mrknout i do galerie na fotky.

Kdy:

V sobotu 12.9.2009

Ceník:

- Jezdec s motocyklem/ATV značky KTM - 300,- Kč
- Jezdec s motocyklem/ATV jiné značky - 350,-Kč
- Divák s možností zapůjčit si motocykl - 90,-
- Parkoviště - zdarma

Informace k tratím:

Tratě začneme připravovat příští týden a tak je možné, že se ještě některé věci změní. Zde se můžete podívat na grafické znázornění tratí včetně příjezdové cesty a vyznačené nejbližší benzinové stanice. V průběhu příštího týdne se Vám budeme snažit přinést bližší informace s tím, že zaneseme fotografie z některých pasáží přímo pod uvedený odkaz.
Červená - STREET
Oranžová - ENDURO / CROSS COUNTRY
Fialová - MOTOCROSS

Informace k půjčování motocyklů:

Zapůjčit si motocykl bude moci opět každý, i diváci. Bohužel se nám nepodařilo od Importéra zajistit více motocyklů, jako tomu bylo minulý rok, ale i tak mnohokrát děkujeme za podporu, a to i mladoboleslavskému dealerovi KTM, který bude mít v místě dokonce i malý servis v případě nutnosti opravy Vašeho stroje.

Cena za zapůjčení motocyklu je 250,-Kč.
Doba zapůjčení je cca 15-20 minut jízdy, záleží i na fyzičce každého jezdce.

- LC8 Adventure '09
- LC8 SM-T '09
- LC8 SUPERDUKE '09
- 250 SX-F '08
- 250 EXC 2T '07

Bohužel se nám kterákoliv pojišťovna zdráhá motocykly pojistit jako minulý rok. Možná tak budou nepojištěné a za poškození bude odpovídat samotný jezdec.

Reportáž z prvního a druhého KTM srazu.

Další informace najdete zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist