KTM 2008 - Testovací den v Sosnové

Vyzkoušejte si silniční modely KTM na vlastní kůži. Společnost KTM Central East Europe vás zve na KTM den, který se uskuteční 3. května 2008 na okruhu Sosnová u České Lípy. Slovenský KTM den proběhne 26. dubna 2008 v areálu Pezinská Baba.

KTM 2008 - Testovací den v Sosnové
Kdo si tedy chce vyzkoušet aktuální modelovou řadu KTM (kromě terénních motocyklů), může se zaregistrovat u nejbližšího prodejce KTM. Registrace přímo na okruhu bude povolena jen ve výjimečným případech. K dispozici zde bude být kompletní modelová řada cestovních motocyklů KTM.
K vidění bude také superbikový model KTM RC8 1190, pro který je ale Sosnová přeci jen příliš malá, takže bude pouze vystaven. Bude připravena spoustu nových modelů s 690tkovým motorem, takže se můžete těšit na reportáž ze setkání s těmito modely.
- KTM 690 DUKE III
- KTM 690 SMC
- KTM 690 SMR
- KTM 690 ENDURO
- KTM 990 ADVENTURE
- KTM 990 SUPER DUKE
- KTM 990 SUPER MOTO
- KTM 950 SUPER MOTO R
- KTM 950 SUPER ENDURO

Část motocyklů bude použita na jízdu po okruhu a část na jízdu mimo okruh. Přesné typy motocyklů na okruh a mimo okruh budou určeny až na místě podle zájmu registrovaných účastníků. Při zapůjčení motocyklu se nebude skládat žádná finanční jistina, pouze registrovaný zákazník se podepíše do předávacího protokolu. Motocykly nejsou pojištěny proti havárii. V případě jejich poškození bude muset náklady uhradit zákazník, který motocykl poškodí.

Jako třešnička na dortu budou připraveny i dva ostré závodní quady KTM XC450 a XC525, se kterými by na motardovém okruhu mohla být kvalitní zábava.
                                                                                                     KTM Central East Europe Team

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist